Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Мотоблоки замінили ручну працю?

Згідно з соцопитуваннями, все більше жителів України вважають за краще працювати з мотоблоками, тим самим замінюючи важку ручну працю простим і навіть ефективним заняттям. У чому ж причина і чи справді хороші сучасні мотоблоки? Спробуємо розібратися.

Мотоблоки замінили ручну працю?

Абсолютно неважливо, що ви вирощуєте на землі. Так чи інакше, їй потрібна своєчасна обробка, а за посадженими рослинами – ретельний догляд. І якщо раніше така робота вважалася важкою та виснажливою, то сучасна сільськогосподарська промисловість зробила все, щоб її полегшити.

Так, одним із найефективніших рішень для невеликої ділянки є мотоблоки – відмінна альтернатива важкій ручній праці. Про них сьогодні й йтиметься.

Що таке мотоблок?

Уявіть, як виглядає передня частина трактора у мініатюрі. Уявили? Саме так і виглядає сучасний мотоблок. Простіше кажучи, це – самохідний агрегат із двома зручними рукоятками. Все, що необхідно оператору – це вести його, тримаючись за них, вказувати напрямок руху та контролювати процес обробки ґрунту.

Сучасні мотоблоки можна оснастити додатковим навісним обладнанням, що автоматично перетворює їх на багатозадачну техніку, здатну виконувати величезний комплекс сільськогосподарських робіт.

Так, з ними ви можете без проблем:

  • Проводити неглибоке оранку землі;
  • Усувати бур'яни; Косити сіно;
  • Копати картоплю;
  • Транспортувати вантажі середніх габаритів та багато іншого.

Переваги мотоблоків

Основна особливість та перевага мотоблоку – велика продуктивність. Особливо, якщо порівнювати із звичайною ручною працею. Як зазначають фахівці, в середньому мотоблок допомагає збільшити ефективність праці в 5 разів, а іноді й вище, в 10, а то й у 20 разів.

Говорячи про інші переваги, варто сказати більше.

  • Мотоблоки дуже прості в обслуговуванні, а зрозуміти принцип їхнього функціонування зможе навіть новачок. Керувати ними завжди легко та просто.
  • На відміну від габаритної техніки, вони не займають багато місця, тому легко зберігаються в гаражах.
  • Їх просто транспортувати, що особливо добре, якщо ви живете в місті і працюєте на дачі, вдалині від нього.

Спостерігаючи за сучасною ситуацією в Україні, можна стверджувати, що мотоблоки вже практично замінили важку ручну працю. Щорічно кількість прихильників подібної техніки тільки зростає, а водночас дедалі більше виробників намагаються постійно вдосконалювати свої моделі, роблячи їх комфортнішими та вигіднішими для фермерів.

Виробники