Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Нові моделі від Скаут вже у продажу

У каталозі тракторів Garden Scout з'явилися дві нові моделі T-18 (GENERATION II) та T-24 GENERATION II Х. Новинки представлені в новому кольорі, але зміни торкнулися не лише оболонки – технічні характеристики машин також покращилися.

Нові моделі від Скаут вже у продажу

Зазначимо, що мототрактори Скаут другого покоління випробовувалися у польській лабораторії. Вони отримали сертифікат Євросоюзу, який підтверджує якість збирання техніки. Машини поставляються у топовій комплектації.

Візуальні покращення мототракторів від Garden Scout

Друге покоління Скаутів зазнало кардинального рестайлінгу кузова та його деталей:

 • новий колір металік;
   
 • нові фари;
   
 • ліхтар для підсвічування задньої навішування;
   
 • оновлені задні крила.

Виробник встановив вертикальний глушник, що зводить нанівець спалах сухої трави від іскри. Також це збільшило дорожній просвіт.

Технические новшества

Тепер поговоримо про конструкційні та технічні оновлення. По-перше, виробник посилив шасі та покращив якість зварювання деталей. Це прибрало проблему перекошеної рами. По-друге, встановив нові одноциліндрові двигуни: ZS1100-T для T-18 і ZS 1115-T для T-24. Судячи з назви моделей, вони отримали мотори з потужністю 18 та 24 кінських сили відповідно.

Нові мототрактори оснащені коробкою передач із планетарним диференціалом, що зменшує радіус розвороту. Комбінована КПП (3+1)x2 дозволяє настроїти техніку на будь-яку роботу. Барабанні гальма підвищують стійкість та безпеку роботи з технікою.

Нові Скаути отримали двомагістральну гідравліку з становищем. Велика вантажопідйомність і шестерний ВОМ дозволять застосовувати досить важку навішування.

Скаути Т-18 та Т-24 другого покоління впораються з будь-яким завданням на досить великих ділянках – у середньому 7 га. Користувач може оснастити мототрактор будь-який з 50 видів навішування.

 

Виробники