Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Новинка сезону: мінітрактор Shifeng SF-220

Закінчення активних польових робіт – не нагода закривати сільгосптехніку на замок до початку наступного сезону. Навпаки, за допомогою мінітрактора можна вирішити й інші численні завдання, такі як прибирання садово-паркової зони, розчищення її від гілок та снігу.

Новинка сезону: мінітрактор Shifeng SF-220

Нещодавно користувачі отримали можливість придбати мінітрактор Shifeng SF-220, який корисний як у полі, так і за його межами. Пропонуємо сьогодні ближче ознайомитись із новинкою сезону.

Що цікавого?

Користувачі відразу звертають увагу на потужний двигун мінітрактора CL25, здатний вичавити 24 кінські сили. Завдяки цьому він ефективно справляється із численними завданнями. Наприклад, добре взаємодіє з плугом, боронами, підгортаннями та іншими знаряддями для обробки землі.

Також модель хороша для заготівлі великих обсягів сіна та кормових культур для тварин на зиму. Нарешті, він непогано управляється з значними обсягами снігу та різним сміттям на присадибній території.

Серед основних особливостей новинки можна виділити:

  • Обтяжувачі у стандартній комплектації (передній та задній баласти);
  • Колію 1170 мм (колісна база 1400 мм);
  • Широкий спектр додаткового обладнання.

Як і інші надходження, мінітрактор Shifeng SF-220 йде з гарантією в 1 рік. Якщо ви серйозно замислюєтеся про придбання сільгосптехніки професійного рівня за розумну ціну, зверніть увагу на цю модель.

Також непогано зарекомендував себе більш удосконалений трактор Shifeng SF-240. Це, безумовно, незамінний помічник, що спрощує життя.

Виробники