Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Новинки 2019 – Xingtai T244THT та DW 244 AHTD

2019 ознаменувався поповненням у бюджетній лінійці продуктивних китайських тракторів для невеликих ділянок у кілька гектарів. Представляємо вашій увазі Xingtai T244THT та DW 244 AHTD.

Новинки 2019 – Xingtai T244THT та DW 244 AHTD

Загальні риси мінітракторів

Обидва трактори Xingtai T244THT та DW 244 AHTD не дарма потрапили до цієї статті. Це дві недорогі, універсальні машини, які мають багато спільного. Розглянемо технічну схожість докладніше:

  • Двигун. Обидві новинки мають під капотом трициліндрові двигуни середньої потужності — 24 кінські сили. Двигуни оснащені водяною системою охолодження.

  • Повний привід. Колісна формула 4x4 робить трактори більш прохідними.

  • Гідропідсилювач керма. ГУР покращує управління технікою та полегшує повороти.

Даних показників вистачить для тривалої роботи на полі. Зазначимо, що двигуни в Xingtai T244THT та DW 244 AHTD відрізняються своєю економічністю. Тягове зусилля двох новинок практично однакове, у DW 244 AHTD 5.8 проти 6-ти у Xingtai T244THT.

Відмінності новинок

Перша відмінність Xingtai T244THT від DW 244 AHTD полягає у коробці передач. В обох моделях встановлена ​​складна система, але Xingtai T244THT має 8 передніх та 2 задніх швидкості, а ДВ трохи більш спрощену трансмісію (4+1)х2. Тип зчеплення також відрізняється: у Сінтай однодискове, а DW дводискове.

Мінітрактор DW 244 AHTD має збільшені габарити та загальну масу порівняно з іншою новинкою. На цьому основні відмінності двох агрегатів закінчується.

Підсумовуючи, можна сказати, що обидва мінітрактори мають високий рівень економічності при досить непоганій продуктивності. Машини є універсальними, а значить обидві здатні працювати з більшістю сучасного навісного.

 

Виробники