Укр Рус
 • НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ПРИЄМНІ СЮРПРИЗИ!Масло в подарунок до кожного мототрактору
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!При замовленні від 1000 у.о.!

Оновлення 2019 року: кращі трактори у продажу

Аграрний сектор в Україні стрімко розвивається, набираючи обертів із кожним новим сезоном. Крім того, регулярно розширюється ринок малолітражної аграрної техніки, яка в останні роки припала до душі українцям.

 

Оновлення 2019 року: кращі трактори у продажу

За первый квартал 2019 года рынок пополнился множеством моделей тракторов. Выделим самые интересные из них и рассмотрим поближе.

Jinma JMT 3244 HMN

Знайомий багатьом українцям 24-сильний мінітрактор у новому дизайні. Повнопривідний трактор отримав динамічний пластиковий перед з галогенними фарами.

Крім того, виробник попрацював над зручностями, розширивши посадкове місце водія, переробивши панель приладів і замінивши рульове колесо на більш ергономічне.

JMT 3244 HXRN

Ще одна новинка від Jinma із того ж модельного ряду. Ця комплектація обійдеться трохи дорожче за попередню, правда крім нового дизайну та деяких зручностей, власник отримає реверсивну коробку передач і збільшені колеса.

Foton Lovol FT244HXN

Третій трактор у нашому топі, який кардинально змінився зовні. Цілісні передні фари, пластикові решітки радіатора і новий капот сильно перетворили зовнішній вигляд машини.

В іншому це, як і раніше, потужний і недорогий трактор.

Xingtai T 244 FHL

Бюджетна новинка із оновленим корпусом. Виробник переробив практично кожну деталь трактора, наприклад:

 • фари;
   
 • систему повітрозабору;
   
 • панель приладів;
 • операторське місце.

 

Класичні показники залишилися постійними. Тому Xingtai T 244 FHL – ідеальний варіант для тих, хто хотів недорогий та потужний мінітрактор, але сумнівався. Новий лаконічний дизайн сподобається всім.

Мототрактор Скаут другого покоління

Ми вирішили не вирізняти кожну з трьох лінійок другого покоління мототракторів Garden Scout, так як вони практично однакові зовні і відрізняються в основному потужністю двигунів.

Всі 3 машини отримали нове забарвлення (сірий металік) та цілий ряд опцій, що покращують безпеку та функціональність. Рама стала міцнішою на 35%, а новий вертикальний глушник не дозволяє спалахувати сухій траві. З'явилися навіть магніти на піддоні двигуна для збирання стружки.

Кожен із розглянутих тракторів буде чудовим рішенням для приватного господарства. Незважаючи на безліч нововведень у кожній моделі вони все ж доступні для власника земельної ділянки.

 

Виробники