Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Підгортати грядки з трактором – легко

Підгортач - надзвичайно корисне обладнання. І добре, коли він не ручний, а працює від мото-або мінітрактора. Так і оптимізувати роботу можна, і виконати її на кращому рівні.

Підгортати грядки з трактором – легко

Що ж, сьогодні пропонуємо поговорити саме про це. Розкажемо, що таке культиватор-окучник і що з ним потрібно робити, щоб не просто так викинути гроші на вітер, а точно пустити в хід. Почнемо?

Трохи теорії

Культиватор-окучник – спеціалізоване обладнання, призначене спеціально для прокладання борозен під посадку овочевих культур. Також добре справляється з міжрядною обробкою, а також культивацією та неглибоким оранкою землі. В принципі, це – цілком собі універсальний інструмент, який у малих господарствах може замінити плуг, ґрунтофрезу та інші суміжні агрегати.

Переваги

Мати такий інструмент – справжній подарунок собі. У плані економії сил та часу. Ну і оптимізувати роботи за його допомогою також добре виходить. В результаті ви при менших часових та трудових витратах видаєте набагато кращий і якісний результат.

Всі культиватори-окучники відрізняються шириною, глибиною захвату та продуктивністю. І якщо хочете вибрати оптимальний варіант під свій чи новий трактор, ви завжди можете зателефонувати за номером, вказаним у шапці сайту. Ми допоможемо зробити вашу працю простішою та ефективнішою.

Виробники