Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Чому вам потрібний навісний культиватор?

Весна – початок циклу сільськогосподарських робіт. Потрібно встигнути підготувати землю до посіву вчасно, а часу та рук не вистачає. Вихід є: оптимізувати свій мотоблок або мінітрактор за допомогою навісного культиватора.

Чому вам потрібний навісний культиватор?

Ця річ - незамінний помічник у фермерському господарстві будь-якого масштабу та спеціалізації. І ось чому.

Підбирайте навішування під індивідуальні потреби

Суть фрезерування полягає у підрізанні та розпушенні верхнього шару ґрунту. Однак, функціонал сучасних навісних культиваторів значно ширше, що дає можливість більш точно підібрати агрегат на мототрактор до типу ґрунту та культур, що обробляються.

  • Культиватор "Їжачок". Просте та ефективне навісне обладнання. Призначено для фрезерування та підгортання посадженої картоплі. Шипи, що обертаються, на дисках виконують відразу 3 операції: розпушування, викопування бур'янів і нагортання гребенів.

  • Культиватори типу "Стріла". Це найдешевший і найпростіший спосіб підготувати ділянку до посадки. Культиваторні лапи мають вигнуту стійку, щоб пухкі грудки і рослинність не налипали на конструкцію, а робочі стріли при регулярному заточуванні на раз зрізують бур'яни.

  • Пласторізи або дискові фрези. Завдяки силі кочення забезпечується більш плавне розпушування. Зуби по краях диска обробляють навіть цілину та суглинки.Прокачайте свое хозяйство

Який би тип навісного культиватора ви не вибрали, пам'ятаєте – ви вже у плюсі. Автоматизація культивації ділянки не тільки заощадить ваші час і сили, а й дозволить досягти покращення біохімічного складу ґрунтів, що означає рясні та здорові врожаї на заздрість сусідам.

Виробники