Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Чому вигідне придбання сільськогосподарської техніки у прямого постачальника?

На жаль, в аграрній сфері нерідко зустрічається хибна думка про те, що купувати сільськогосподарську техніку дешевше безпосередньо у її виробника. Однак, варто розуміти відразу: на заводі у виробника зробити це неможливо, а придбання такої в торгових будинках нерідко супроводжується масою підводного каміння.


Чому вигідне придбання сільськогосподарської техніки у прямого постачальника?

Пропонуємо сьогодні поговорити про купівлю мототракторів, мінітракторів, мотоблоків та іншої сільськогосподарської техніки. А саме: зрозуміти, де краще її купувати та чому придбання сільськогосподарської електроніки без посередника не завжди вигідне.

Проблеми купівлі безпосередньо у виробника

Звичайно, непогано, якщо виробник знаходиться в Україні і вам не доведеться перетинати кордон, щоб потрапити до офіційного торгового дому. У цьому полягає перша складність – самостійна доставка техніки додому. Мало того, що це досить витратна процедура (часто "заощаджені" на покупці гроші йдуть на поїздку), так ще й небезпечна: один неправильний рух і ваш новенький мінітрактор отримав серйозне пошкодження.

У офіційних дилерів сільськогосподарської техніки логістика налагоджена та працює на гідному рівні. Доставка, як правило, здійснюється за рахунок компанії у спеціальних вантажних автомобілях з надійною фіксацією мототракторів. Таким чином, техніка приходить вам в оперативні терміни в повній безпеці.

Запам'ятайте: під час самостійного перевезення техніки вся відповідальність за пошкодження лежить на покупці. Під час доставки трактора офіційним дилером, за безпеку відповідає він.

Нарешті, при покупці у офіційного дистриб'ютора, ви позбавляєте себе паперової тяганини: компанії надають гарантію, надають ремонт і проводять сервісне обслуговування.

Вирішувати, звичайно ж, вам, проте подумайте, чи варто витрачати особистий час, втрачати додаткові кошти на самостійній доставці, коли всі проблеми може вирішити представник компанії-виробника у вашому регіоні?

 


Виробники