Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Купуємо мінітрактор в інтернет-магазині: 3 простих правила

Сучасний мінітрактор – компактна, доступна техніка. Щоб правильно вибрати і придбати машину в інтернет-магазині, потрібно дотримуватися кількох правил.

Купуємо мінітрактор в інтернет-магазині: 3 простих правила

Не шкодуйте часу на вибір магазину

Після того, як визначились із моделлю, приступайте до вибору торгового майданчика. Краще купувати мінітрактор у офіційних дилерів бренду. Не ведіться надто низьку ціну, т.к. з більшою ймовірністю це обман.

Якщо ціна у вибраному магазині нижча за ринкову, проходьте повз. Техніка може бути підробленою чи бракованою. Крім того, можлива не повна комплектація

Консультуйтесь

У цей пункт було вирішено винести як магазинну консультацію, так і поради досвідченіших фермерів. У першому випадку ставте багато запитань. Менеджер компанії повинен відповісти на все та допомогти визначиться з вибором.

Не соромтеся попросити поради у досвідчених трактористів. В ідеалі краще вибирати техніку під наглядом одного з них.

Перевіряйте мінітрактор

Переважно забирати трактор самому прямо зі складу. Якщо такої можливості немає, замовляйте доставку додому чи роботу. Більшість компаній безкоштовно доставляють техніку у великих містах.

Яким би відомим не був магазин, завжди перевіряйте товар у присутності кур'єра. Не зривайте етикетки та заводську плівку, доки не переконаєтесь у відповідності товару заявленим параметрам. Часто шахраї видають фейк за оригінал. Щоб уникнути такої покупки, звертайте увагу на:

  • колір трактора;
  • розташування шильдика та написів;
     
  • комплектацію.

 

Будьте уважні та не поспішайте з вибором моделі. Якщо на сайті написано, що в комплекті йде грунторіз, значить вона повинна приїхати до вас разом з трактором. В іншому випадку відмовляйтеся від покупки.

 

Виробники