Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Садові роботи з мінітрактором

Застосування трактора знайдеться у полі, а й у саду. Набір функціонального навісного обладнання робить з мінітрактора потужний інструмент, якому під силу практично будь-яка садова робота.

 

Садові роботи з мінітрактором

Універсальні моделі

Мінітрактори для садових робіт можна розділити на 2 види: універсальні та спеціальні. Перші є класичні машини з навісною системою, що застосовуються для різних робіт на городі. Наважка дозволяє зробити з нього сильний садовий інструмент.

Популярне навісне обладнання для саду:

  • Косарки;

  • Ковші;

  • Культиватори

Різні види косарок допоможуть акуратно підстригти газон та очистити територію від бур'янів. За допомогою ковшів можна рити траншеї та викорчовувати пні. Нарешті, культиватори якісно оброблять ґрунт для посіву насіння.

Спеціальні трактори

Існують мінітрактори, розроблені виключно для садових робіт. Вони відрізнятимуться від попереднього типу як функціонально, так і візуально. Моделі йдуть із заводу із уже встановленим інструментами.

Простіше кажучи, сучасний садовий трактор – зручна газонокосарка збільшених розмірів. Вона оснащена сидінням для водія та спеціальними колесами. Зазвичай активна частина знаходиться під кріслом оператора. Існують різновиди садових тракторів – рейдери. Вони ріжуча кромка встановлена ​​спереду.

Вибір машини

Вибирайте мінітрактор для саду, керуючись фінансовими можливостями та специфікою роботи. Якщо універсальну модель можна використовувати практично скрізь, то особливі варіанти розраховані тільки для саду. Звичайно, за допомогою них можна прибирати траву та бур'яни з городу, проводити аерацію ґрунту, але їх функціонал обмежений.

 

Виробники