Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Сільгосптехніка в кредит: плюси та мінуси

Популярність сільгосптехніки рік у рік продовжує набирати обертів. На жаль, далеко не кожен фермер може дозволити собі придбання дорогого обладнання. Проте є вихід кредит.

Сільгосптехніка в кредит: плюси та мінуси

Сьогодні пропонуємо обговорити деякі нюанси, переваги та недоліки купівлі мінітрактора, мототрактора або мотоблока в кредит. Можливо, цього не варто боятися і таке фінансове вкладення цілком виправдає себе? Про це нижче.

Переваги купівлі техніки на виплат

Звичайно, основною перевагою є сам факт володіння сільгоспмашиною тоді, коли у вас ще недостатньо фінансів, щоб придбати її одним платежем. Але є й інші переваги такої угоди.

  • Як правило, інтернет-магазини намагаються співпрацювати з банками, що пропонують клієнтам 100% прозорість та вигідні умови. Також часто кредит оформляється у фіксованій ставці. Таким чином, вартість техніки не змінюється зі зростанням долара, що є особливо актуальним для українських реалій.

  • Можливість погасити кредит наперед – ще один плюс. До речі, все та ж інфляція гривні може зіграти на руку, якщо ви оформляєте покупку на виплат.

Недоліки

Основний недолік, як не крути, переплата. Яким би маленьким не був відсоток, ви все одно втрачаєте певну суму грошей. До того ж, якщо ви уклали договір із неблагонадійним інтернет-магазином, також можуть виникнути проблеми. Однак у цьому випадку є вихід – користуватися послугами офіційних дилерів тракторів, вимагати відповідних дозволів і договорів з постачальниками-виробниками.


Виробники