Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Топ 3 недорогих мінітрактори для літніх робіт на ділянці

Влітку мінітрактор використовується в селі по максимуму. Найтеплішої пори року машина стане вірним помічником. Прибирання та посів, стрижка газону, полив, транспортування вантажів – компактній техніці все по плечу.

 

Топ 3 недорогих мінітрактори для літніх робіт на ділянці

Виділимо 3 мінітрактори для літніх робіт, які відрізняються недорогою ціною та цікавою начинкою..

Shifeng 244

Простий та якісний мінітрактор з повним приводом та потужним мотором. Двигун із потужністю 24 кінських сили доповнений водяним охолодженням. Потенціалу Shifeng 244 вистачить для більшості сільськогосподарських робіт. Він товаришує з багатьма видами навішування і може перевозити досить важкі вантажі.

Мінітрактор доповнюється зручним сидінням та повноцінною яскравою оптикою. Комплектація машини дозволяє комфортно працювати в будь-який час доби та безпечно пересуватися дорогами громадського користування.

Xingtai XT 220

Мінітрактор із сучасним дизайном та фірмовим двигуном TY295. Трициліндровий дизель з 22 л.с відмінно економить паливо і дає відмінну для малих габаритів трактора тягу. Машина обладнана електростартером, що забезпечує швидкий запуск двигуна у будь-який час.

Xingtai XT 220 - трактор із заднім приводом, але підвищити прохідність йому допомагають значні колеса (передні 4,0x12 і задні 7,5x16) з глибоким протектором. Крім того, модель доповнена блокуванням диференціала, яка підвищує курсову стійкість і знижує ймовірність пробуксовки на складному грунті.

Xingtai T240 FPK

До нашого топу потрапив ще один Xingtai. Від попереднього він відрізняється начинкою та зовнішнім виглядом. Виробник значно змінив зовнішність машини в порівнянні з попереднім поколінням мінітракторів.

Оновлення дизайну:

  • Похилий капот із замками фіксації;
     
  • Перероблена оптика;
     
  • Нові крила.

 

Гідравліка трактора обладнана окремим гідронасосом, розташованим на двигуні. Начіпна система тепер може витримувати навантаження на 50 кг більше.

Серце Xingtai T240 FPK - 24-сильний мотор з водяним охолодженням, що дозволяє моделі справлятися з будь-яким завданням на невеликій ділянці.

Всі три машини відрізняються майже однаковою ціною та схожими технічними характеристиками. Ваш вибір буде залежати тільки від особистих уподобань та довіри конкретному виробнику.

 

Виробники