Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Український бізнесмен налагоджує вітчизняне виробництво китайських тракторів

Вчора вранці, 29 травня, найбільші інформаційні ресурси країни облетіла новина: в Україні випускатимуть китайську тракторну техніку.

Український бізнесмен налагоджує вітчизняне виробництво китайських тракторів

Інформ приводом став пост у Facebook українського підприємця, засновника K.Fund, Василя Хмельницького. За його словами, цей проект має дуже гарні перспективи не тільки на внутрішньому ринку, а й за його межами.

Про що домовлялися?

Відомо, що між Хмельницьким та китайською стороною вже укладено попередній договір на $4 млн. про будівництво потужностей, де здійснюватиметься складання великих робочих вузлів тракторів. Щоправда, наступного року український інвестор сподівається отримати контракт уже на $10 млн.

Так може виглядати українсько-китайська співпраця на найближчі кілька років:

  1. Постачання тракторної техніки з Китаю. Якщо споживчий ринок України виявиться доволі великим, проект перейде на новий рівень.
  2. Часткове виготовлення запчастин до тракторів: мостів, двигунів або кабін.
  3. Збільшення частки української присутності у виробничому процесі з нуля до 30 – 50%.
  4. Повний цикл виробництва та випуск щонайменше 1000 китайських машин на рік.

Місце

Цехові приміщення розмістяться на території індустріального парку Біла Церква, мажоритарним акціонером якого є Василь Хмельницький.

"Біла Церква" - дочірній проект девелоперської компанії UDP, яка займається управлінням та просуванням інноваційних архітектурних та інженерних кейсів. На її рахунку такі роботи, як ТРЦ OCEAN PLAZA, ЖК Новопечерські Липки, Паркове місто тощо.

Які перспективи?

В Україні є постійний попит на різноманітну сільгосптехніку. Останні аналітичні дані показують підвищення споживчої активності серед аграріїв на 5 – 10%.

У світлі таких тенденцій випуск 1000 нових тракторів на рік - гарне досягнення для українського АПК, вважає Хмельницький. У його віддалених планах – завоювання західноєвропейського, білоруського та балтійського ринків.

Виробники