Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Вибираємо найкращий трактор для невеликого господарства

Якщо у вас невелике господарство і ви хочете його оптимізувати, налагодити роботу таким чином, щоб ручна праця зводилася до мінімуму, то найкращий спосіб зробити це – придбати невеликий мінітрактор. Нижче розповімо, як вибрати найкращий варіант і при цьому не переплатити гроші.

Вибираємо найкращий трактор для невеликого господарства

Який трактор потрібен?

Для початку варто розуміти, навіщо він вам визначитися з потрібним функціоналом і тільки потім підбирати оптимальний варіант. Наприклад, безглуздо брати мінітрактор на садову ділянку з маленьким городом: тут можна обійтися простим мотокультиватором. А от якщо у вас є досить велика територія, то потрібна машина потужніша.

На які показники можна дивитися при виборі?

 • Потужність – основа. Чим більша територія, тим потужнішим має бути трактор.
 • Можливість підключення додаткового обладнання. Якщо плануєте виконувати повний спектр госпробіт, краще брати сучасні машини з гідравлічною системою і дворежимним ВОМ, наприклад.
   
 • Гума. Садові трактори йдуть у парі зі спеціальними садово-парковими шинами. Такі не шкодять газону. Однак якщо ви плануєте складні польові роботи, потрібен варіант з гарним зчепленням та прохідністю – тут протектор обов'язковий.
   
 • Чим складніша ділянка, тим більше наворотів має бути в тракторі. Наприклад, гідропідсилювач керма, блокування диференціала та вид приводу. Повний, звичайно, краще.

Китайський чи європейський?

Тут, безперечно, справа кожного, проте якщо не хочете переплачувати – беріть китайський мінітрактор. Запчастини завжди у вільному доступі. Та й Китай уже давно вийшов зі статусу країни з «низкопробним» товаром.

Виробники