Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Вибираємо мінітрактор на 2018 рік без помилок та консультацій

2017 рік добігає кінця і тепер, ґрунтуючись на досвіді сезону, що минає, саме час подумати, якому мінітрактору віддати перевагу в 2018 році. На щастя, сучасний сільськогосподарський ринок надав чимало цікавих новинок та модифікацій старих моделей.

Вибираємо мінітрактор на 2018 рік без помилок та консультацій

Так, наприклад, трактори від Garden Scout відзначилися дещо вдосконаленою конструкцією - зміцнилася рама, з'явився диференціал, що блокується, розширилися можливості роботи з навісним обладнанням. І це лише вершина айсбергу.

Який він, мінітрактор 2018 року? Розглянемо нижче.

Двигуни мінітракторів

Перше, на що варто дивитися – серце мінітрактору, його двигун. Відразу зазначимо, що більшість виробників намагаються обдурити своїх потенційних клієнтів, видаючи бажане за дійсне, тобто. навмисно "збільшують" потужність трактора.

На кінець 2017 року український ринок знає кілька популярних моделей двигунів:

  • R195-T (або ХТ-15) – використовуються для мототракторів Скаут Т-15 як силові агрегати, мають вихідну потужність 14,85 кінських сил, вимагають розширювального бачка для уникнення перегрівів;

  • ZS1100-T - відноситься до напівпрофесійних моторів, має відмінні показники витривалості і був визнаний оптимальним двигуном для оснащення тракторів з рамним шасі, сам по собі важкий і є природним обтяжувачем для техніки;

  • ZS1115-T – такі двигуни встановлюють у мінітракторі великої потужності (наприклад, у 2018 році цей мотор пройшов відбір і тепер Скаут Т-25 планується комплектувати саме ним);

  • CL25 – за технічними показниками не поступається попередньої моделі, проте погано реагує на вітчизняні та низькопробні олії, схильний до перегрівів;

  • Дизельний 138-2 – ним зазвичай комплектуються професійні трактори (наприклад, марки SHIFENG), він має чудові експлуатаційні та технічні покази, окремо збільшений радіатор та може працювати тривалий час без зупинки.

Коробки передач: на що звернути увагу?

Чтобы выбрать хороший минитрактор, важно замечать все нюансы, включая количество передач (здесь работает правило – чем больше, тем лучше), наличие блокируемого дифференциала (вспашка и уборка снега без подобной функции просто невозможна), планетарного механизма (важно для поездок по обычным дорогам – уменьшает истираемость покрышек), массу КПП (чем массивнее перед вами КПП, тем профессиональнее трактор).

Що ще потрібно хорошому мінітрактору?

Існують у мінітракторах та інші дрібниці. Не важливі, але здатні у кілька разів полегшити життя потенційному власнику техніки. Це можуть бути лічильник мотогодин, датчик тиску масла в двигуні, покажчик температури холодоагенту, вольтметр і амперметр.

Зверніть увагу на колеса. Чим ширший протектор, тим менша шкода трактор завдає поверхні землі (вкрай важливо при роботі в садах і паркових ділянках). У свою чергу, вузькі шини забезпечують краще зчеплення із ґрунтом.

Фахівці рекомендують вибирати моделі зі зручними сидіннями на пружинах, з амортизаторами, які дозволяють мінімізувати дискомфорт від вібрацій мотора.

Нарешті, для роботи з навісним обладнанням обов'язково підбирайте модель з гідравлічним розподільником, що плаває. Кількість магістралей також важлива: що більше гідровиходів, то більше можливостей у вас з'явиться.

Так, користуючись вищенаведеною інформацією, ви легко зможете вибрати гідний мінітрактор самостійно. Але пам'ятайте, що завжди можна убезпечити себе, попередньо проконсультувавшись із фахівцем у галузі сільгосптехніки.


 

Виробники