Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Заготувати сіно за 5 хвилин із мінітрактором

Прихід осені – чергова нагода подумати про покупку мінітрактора. Зокрема, для заготівлі кормових культур та сіна. З таким обладнанням завжди працює легко, а головне, швидко. У мінімальний час ви зможете зробити максимально багато.

Заготувати сіно за 5 хвилин із мінітрактором

Отже, що потрібно знати про заготівлю сіна мінітрактором? Яке обладнання знадобиться і як його ефективно використовувати, щоб не вдарити обличчям у бруд? Про це нижче.

Що потрібно знати?

Варто відразу зазначити, що для заготівлі сіна може використовуватися як мотоблок середньої потужності, так і сильний мінітрактор. Все залежить від кількості робіт, що проводяться, а також території, де виконується покіс трави.

Для заготівлі сіна також знадобиться додаткове навісне обладнання. Наприклад:

Наважки також підбираються під тип мінітрактора, його потужність та параметри. Пам'ятайте, що невідповідність характеристик навісного обладнання та тягової техніки може негативно вплинути на стан агрегатів.

Загалом, мінітрактор – ефективний спосіб заготувати сіно без жодних серйозних зусиль та витрат. Якщо ви займаєтеся промисловим тваринництвом, подбайте про його наявність: результат вас здивує.

Виробники