Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Зернодробилки: види та технології роботи з обладнанням

Для приготування якісного комбікорму потрібно подрібнити зерно. Це продиктовано особливостями травної системи свійської птиці та худоби.

Зернодробилки: види та технології роботи з обладнанням

За типом обробки автоматичні зернодробилки використовуються для дроблення сухого матеріалу (всі види зернових) та олії, що містить сировину (соняшник, ріпак і ін.). Вибирайте оптимальне навісне обладнання, виходячи з обсягів та потреб господарства.

Зернорізання бувають різні

Залежно від методу дроблення виробники сільськогосподарської техніки виділяють чотири основні види зерноподрібнювачів:

  • Роторні вертикальні дробарки - компактний агрегат. При невеликій вазі до 12 кг відцентрово обертаються ножі подрібнюють до 350 кг сировини. Таке обладнання зручно використовувати у побутових умовах.

  • Молоткові зернорізки дають якіснішу масу на виході. Зерно перемелюється в подрібнювальній камері барабаном, що обертається, з молотками. Працює навіть із вологою сировиною.

  • Побутові вальцьові подрібнювачі лідирують серед споживчих симпатій щодо економії електроенергії та продуктивності. Привідний комплекс вальців можна збільшити до трьох пар. Кінцевий продукт виходить однорідним, без грудок.

  • Пневматична обробка зерна - це щось середнє між промисловими електроподрібнювачами та домашнім молотковим дробарком. Пересування зерна за внутрішнім відсіком здійснюється за допомогою повітряного потоку, а магніти в комплектації очищають комбікорм від металевої стружки.

Як вибрати оптимальну зернодробилку?

Який би автоматичний подрібнювач ви не вибрали, ви полегшили собі завдання приготування живильного корму. Перед походом до магазину сільськогосподарської техніки проясніть для себе наступні моменти: де ви молоти зерно - у дворі, елеваторі або будинку; на яку продуктивність агрегату ви розраховуєте. Виходячи з ваших побажань, менеджер підбере вам досить сильний пристрій необхідних розмірів.  

Виробники