Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Зимові роботи з міні-мототрактором

Зазвичай, міні-мототрактор використовують у господарстві цілий рік. Протягом року рівень навантаження змінюється, але одне залишається незмінним, така машина однаково затребувана як влітку, так і в зимовий період. Тільки взимку вона зазвичай використовується рідше.

Зимові роботи з міні-мототрактором

Особливості використання мінітрактора в зимовий період

Встановивши на мототрактор навісне обладнання, можна перетворити його на універсальне рішення для зимових завдань, яке може багато: від збирання снігу та його транспортування до розбивання криги.

Встановлення щітки дозволить швидко вичистити рештки снігового покриву з території. Оснастивши техніку снігоприбирачем, власник ділянки надовго, якщо не назавжди забуде про проблеми з розчищенням снігу та осадами, що залежалися. Щоправда, тут варто враховувати, що висота снігового покриву не повинна бути більшою, ніж дорожній просвіт мінітрактора.

Ще одним корисним інструментом, який часто використовується взимку – це розпилювач піску та спеціальних реагентів. Він допоможе боротися із ожеледицею.

Вибір міні-мототраткору для зими

Для більшого комфорту необхідно вибирати трактор, який має:

  • Великий кліренс – дозволить прибирати великі кучугури за допомогою навісного обладнання;

  • Отоплювану кабіну – для зими найкраще купувати трактор із кабіною, що опалюється;

  • Повний привід та блокування диференціалу – це дозволить залишатися машині стійкою на снігу та льоду.

Крім цього, необхідно пам'ятати і про габарити мінітраткору. Він напевно пророблятиме маневри між деревами, будівлями та спорудами. Тому постарайтеся знайти оптимальну за розміром машину, яка буде оснащена всім необхідним. Таких моделей над ринком дуже багато.

 

Виробники