Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Борони Zirka

Проведення боронування на ділянках, де вирощуються технічні або призначені для споживання культури, дозволяє збільшити врожайність і спростити подальший догляд за рослинами. Для укомплектування мототрактора та максимально швидкого проведення обробки ґрунту можна використовувати борони Zirka. Конструктивно прості і довговічні, такі навісні пристрої справляються зі значними навантаженнями, не деформуючись і забезпечуючи ефективність робіт, що виконуються. При співпраці з нашим інтернет-магазином покупцям вдасться скоротити витрати на придбання додаткового обладнання та бути впевненими у оперативності доставки замовлення в Україні.

Навіщо використовувати борону для мототрактора від ТМ Zirka?

На етапі розвитку агробізнесу без спеціалізованих агрегатів не обійтися, зокрема вони незамінні на етапі боронування. Головне - правильно підібрати конфігурацію зброї та зробити замовлення у надійного постачальника, такого як "АГРОТЕХНІКА". Застосовуючи борони торгової марки Zirka, фермери можуть:

  • звести нанівець можливість пересихання і домогтися поліпшення структури грунту;
  • забезпечити вирівнювання поверхні;
  • позбутися бур'яну та інших бур'янів;
  • видалити ґрунтову кірку;
  • збільшити ефективність добрив, що вносяться;
  • виконати швидку підготовку до посівної кампанії та прискорити вирощування рослин на етапі вегетації.

У довгостроковій перспективі борони компанії Zirka дозволяють максимально продуктивно використовувати посадкові площі, не докладаючи особливих зусиль і часу. Установка зброї можлива на мотоблоки середнього та легкого класу за умови наявності у моделі шестигранного валу та системи повітряного охолодження. У розпорядженні покупців агрегати роторного, дискового та зубчастого типу, проте найбільш популярними серед українських аграріїв залишаються саме ротаційні модифікації.

Тонкості вибору моделі та оптимальні умови купівлі борони Zirka

У плані конструкції представлене у продажу навісне обладнання дуже схоже – є вал, поперечні диски та розділені на секції пластини із різним кутом розрізання. Після запуску мотоблока відбувається підйом та подрібнення земляних грудок з паралельним усуненням нерівностей. Перед тим, як замовляти борону полтавського заводу Zirka, обов'язково вивчіть характеристики і при необхідності порадьтеся з нашим менеджером, щоб переконатися, що знаряддя підійде до мотоблоку. Плюсами продукції вітчизняного бренду є компактність та невелика вага, що не заважає пристроям успішно справлятися з обробкою щільних ґрунтів.

Для замовлення борони з гарантією якості за невисокою ціною додайте товар у кошик та підтверджуйте покупку у телефонному режимі. Менеджери організують відправку без затримок у ваше місто, уточнивши адресу доставки та спосіб оплати.

Фільтр
Виробники