Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Бульдозери Shantui

 Асортименти спецтехніки в Україні представлені дуже широко, в каталогах надійних постачальників є моделі від різних виробників. Відокремлена категорія - китайська техніка, попит на яку за останні кілька років у рази підвищився. Сьогодні вже немає недовіри до якості виготовлення машин різного призначення, адже топові виробники не просто відповідально ставляться до виготовлення, використовуючи лише якісні матеріали та деталі в основі. Саме китайська техніка є яскравим прикладом того, як успішно впроваджуються інноваційні технічні рішення, які в результаті позначаються підвищеною продуктивністю, ефективністю, простотою управління.

Бульдозери Shantui - найбільш популярна група спецтехніки. Сама назва бренду є синонімом слова бульдозер. Однак при цьому компанія налагодила виробництво інших видів машин. У каталозі можна підібрати дійсно надійні та практичні автогрейдери, бетономішалки, трубоукладачі, компактори, гусеничні крани, машини для висотних робіт, вібраційні ковзанки та багато іншого. Якщо брати найбільш популярну категорію — бульдозери шантуй — щороку компанія випускає понад 115 тис. одиниць, які надходять на реалізацію до 130 країн світу. Техніка цього бренду високо оцінюється користувачами за всіма найбільш значущими вимогами, до того ж вона пропонується в Україні за доступною ціною та гарантією довгострокового сервісного обслуговування. Бульдозер Shantui купити - раціональне рішення для тих, хто не прийнятний компроміси в ціні та якості, а ставить за мету придбати дійсно надійну та продуктивну машину за адекватною вартістю, обслуговування якої обійдеться недорого у довгостроковій перспективі.

Китайські бульдозери - призначення

Бульдозери від торгової марки Шантуй – спецтехніка, яка може застосовуватись у різних сферах:

 • будівництво - промислове, житлове, дорожнє;
 • гірничодобувна промисловість - розробка кар'єрів;
 • комунальне господарство - благоустрій та очищення територій громадського та будь-якого іншого призначення.

Залежно від конкретних експлуатаційних характеристик Бульдозер від китайської компанії Шантуй може застосовуватися для видобутку корисних копалин, профілювання ґрунту, створення насипів у хід будівництва автомагістралей, залізничного полотна, гідротехнічних споруд. За допомогою такої техніки можна швидко перемістити і складувати великі партії сипких будівельних матеріалів. Спецтехніка цього незамінна під час створення систем осушення, зрошення, рекультивації, що є важливим етапом обробки ділянок сільському господарстві. За потреби бульдозери китайського виробництва Shantui стають раціональним рішенням у швидкому усуненні лісових пожеж або укладання магістральних трубопровідних ліній.

Асортимент каталогу

Бульдозер Шантуй можна купити різного класу ваги та потужності:

 • легені;
 • середні;
 • високопотужні.

Машини легкого класу, що відрізняються невеликою потужністю, відповідно — малою витратою палива та компактними розмірами, доцільно використовувати для роботи в умовах обмеженого простору, коли потрібна висока точність робіт. Середній клас бульдозерів - універсальні машини, які призначені для широкого спектру робіт. Тяжкий клас - це високопотужні бульдозери з дуже великими габаритами, які застосовуються у виконанні технічно складних і важких робіт із твердими ґрунтами.

Залежно від потужності розрізняють: з малою, середньою та високою потужністю. Одні призначені для виконання високоточних робіт в умовах обмеженого простору, інші роблять ту ж роботу, однак у рази швидше та ефективніше, а треті використовують для виконання важчих робіт.

Крім потужності та класу, класифікація моделей здійснюється за особливостями наступних елементів конструкції:

 • ємність паливного бака;
 • тип ходової системи;
 • принцип керування робочими органами;
 • тип відвалу, кут його встановлення, форма.

Практичний бульдозер Shantui повинен мати такий обсяг бака, щоби палива було достатньо в ідеалі на повний робочий день. Типом відвалу визначається спектр доступних для виконання робіт:

 • прямий клинок застосовується переважно при розробці складних і твердих ґрунтів, скелястих порід, але він не буде ефективним у роботі з піском та гравієм;
 • сферичні відвали - універсальні навішування, які показують однаково високий результат із будь-яким типом ґрунтових порід;
 • сигмавидні відвали задіяні в основному на рослинних грунтах.

Щоб машина була стійкою та відповідала вимогам безпеки, правильно потрібно зорієнтуватися у пристрої ходової системи. Добре, якщо в базовій комплектації передбачені ґрунтозачепи для підвищення показників прохідності на ґрунтах різної структури. Якщо передбачаються часті роботи на схилах, то підбираються бульдозери зі зміщеним центром важкості, що знижує ризики перекидання техніки під час виконання роботи.

Управління буде спрощеним і практичнішим, якщо машина оснащена безступінчастою коробкою передач, завдяки якій перемикання режимів роботи відбувається без залучення зчеплення. Всі бульдозери Шантуй - це надійні та комфортні машини, в яких особлива увага приділяється комфорту оператора. Для цього виробник збільшує обсяг кабіни, оснащує її системою клімат-контролю, якісним захистом від вібрацій та шуму.

Фільтр
Виробники