Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Фрези WIRAX на мінітрактор

 Сучасне сільське господарство може бути ефективним і фінансово рентабельним лише в тому випадку, якщо застосовується вся необхідна спецтехніка та відповідні знаряддя на кожному етапі вирощування культурних рослин. Незалежно від масштабів діяльності конкретного аграрія, неодмінно у нього в асортименті мають бути фрези WIRAX на мінітракторі. Причому різних моделей і з різними характеристиками.

З чого складається ґрунтофреза?

Фрези WIRAX, які підключаються на мінітрактори різної потужності, у своїй основі мають такі базові елементи:

 • рама;
 • вали;
 • редуктор;
 • робочі органи;
 • кожух для захисту.

Рама - це той елемент фрези WIRAX на міні трактора, за рахунок якого забезпечується надійність і міцність всієї конструкції, саме на неї припадають усі механічні навантаження. Вона виконується з якісних металевих сплавів, стійких до деформації та інших механічних пошкоджень.

Робочі органи - це елементи, за допомогою яких здійснюється врізання та обгортання ґрунту. Вони можуть мати різну форму, товщину, довжину. За типом конструкції сучасні фрези WIRAX, що використовуються у зв'язуванні на міні тракторах, переважно ножового типу. Саме такий варіант показує найбільшу ефективність при виконанні робіт та забезпечує тривалий період експлуатації всієї зброї.

Робочі вали та редуктор призначені для того, щоб забезпечити певне фізичне зусилля зброї на ґрунт. Для цього здійснюється підключення через вал відбору потужності, який у свою чергу повинен мати певні робочі параметри (кількість режимів швидкостей, конкретні показники швидкості обертання).

Будь-яка сучасна фреза від торгової марки WIRAX, яка кріпиться на мінітракторі, має у своїй конструкції захисний кожух. Такий елемент призначений для того, щоб виключити механічне пошкодження як самої ґрунтофрези, так і тягової техніки, коли в процесі обробки ґрунту вилітають каміння, грудки ґрунту, сміття, одеревенілі частини коренів.

Фреза WIRAX – особливості знарядь на міні трактора

Так як характеристики ґрунту, а також у цілому стан земельного наділу можуть кардинально відрізнятися, для обробки застосовуються знаряддя різних типів. При виборі потрібно орієнтуватися на рекомендації виробника, щоб у процесі виконання робіт не виникало складнощів, процеси відбувалися швидко, якісно та без пошкоджень знарядь, тягової техніки.

В асортименті компанії WIRAX представлені такі види знарядь:

 • стандартні - застосовуються на відносно чистих ґрунтах, в яких немає сміття, великої кількості кореневищ та рослинних решток, каменів;
 • серповидні - найбільш універсальна фреза WIRAX на мінітракторі, має конструкцію підвищеної міцності, завдяки чому підходить для експлуатації на слабо-або середньозабруднених ділянках, у тому числі з включенням каменів, кореневищ, великого сміття;
 • долотовидні - посилені фрези, які застосовуються на складних для обробки територіях, де є велика кількість сторонніх домішок у ґрунті.

Таким чином, щоб досягти високих показників ефективності при веденні сільськогосподарської діяльності, досить одразу розсудливо оцінити всі умови застосування фрези та вибирати той тип, який максимально підходить за характеристиками.

Види фрези за способом кріплення

Виробник Віракс регулярно вдосконалює свій асортимент техніки та знарядь. Тому сьогодні є можливість придбати моделі, які максимально надійно агрегатуються із тяговою технікою, дозволяючи виконувати весь обсяг поставлених завдань. Найбільш популярна фреза WIRAX на міні трактора навісного типу. Вона фіксується на тяговій техніці за рахунок 3-позиційної системи кріплення. Однак є й причіпні версії, а також моделі із бічним приводом.

Вибір фрези від Віракс та переваги застосування

Щоб не помилитися з вибором відповідної зброї, важливо при виборі орієнтуватися на такі робочі характеристики:

 • потужність мінітрактора - виробник чітко вказує, які показники потужності повинні бути у тягової техніки, щоб застосування фрези не викликало проблем, а роботи виконувались на очікуваному рівні ефективності;
 • продуктивність - завдяки цій характеристиці можна відразу оцінити швидкість виконання робіт, припустити фінансову рентабельність кожного процесу та бізнесу загалом;
 • ширина охоплення - це важливий показник, який безпосередньо впливає не просто на зручність застосування фрези, а в цілому на те, наскільки це буде можливим, при виборі зброї за цією характеристикою враховується загальна площа земельного наділу, його конфігурація, тип рослин, що вирощуються.

На окрему увагу заслуговують конкретні технічні рішення, які виробник впроваджує при виготовленні своїх знарядь. Наприклад, якість і тип металевого сплаву в основі, що впливає на міцність ґрунтофрези, її корозієстійкість. Влаштування робочих органів та якість їх виготовлення, включаючи товщину металу, ширину кожного елемента, висоту, а також кут розташування – те, що безпосередньо впливає на показник ефективності застосування.

Виробник Віракс не економить при виготовленні своєї продукції, чому він має бездоганну репутацію у користувачів різних країн. За допомогою якісної фрези WIRAX можна не тільки виконувати розпушування та обгортання ґрунту в передпосівному сезоні, а й здійснювати культивування, аерацію, викорчовування пнів, розрівнювання території, обробляти просапні культурні рослини.

Фільтр
Виробник
Ціна
 •  —  грн
Очистити вибір
Виробники