Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Картоплесадники BOMET для мінітрактору

 Картоплесадники BOMET для мінітрактора: види та технічні особливості

Мінітрактор – універсальний транспортний засіб, який активно використовується для обробки полів, городів, інших земельних ділянок, садів та комунальних територій. За допомогою нього можна не тільки зорати землю та закультивувати її, але посадити овочі та зернові культури, прополоти міжряддя, прибрати врожай та перевезти його у потрібне місце для зберігання чи сортування, почистити територію від сміття та снігу, прибрати листя та будівельне сміття, полити рослини внести мінеральні добрива і так далі.

Для цих цілей використовується навісне та причіпне обладнання. На мінітрактор виробники пропонують понад 80 видів навішування. Одним з базових вважається картоплесаджувач BOMET для мінітрактора. Наважка використовується для швидкої та ефективної висадки картоплі у сезон.

Для чого використовується міні-трактор у сільському господарстві?

Мінітрактор є універсальною машиною з чотириколісною базою, повноцінною гідравлічною системою, дизельним двигуном з рідинним охолодженням. Для комфортної роботи оператори передбачено зручне регулювальне сидіння та просте автомобільне керування. Технічно міні-трактор відрізняється такими характеристиками:

 1. Двигун. В основі кожного мінітрактора дизельний один або трициліндровий двигун горизонтального або вертикального розташування. Охолоджується двигун за допомогою рідинного охолодження. Радіатор охолодження розміщений попереду під капотом. Старі моделі можуть бути із радіатором, розташованим під ногами оператора. Запуск здійснюється електричним стартером, це швидко та ефективно у будь-яку пору року. Для аварійних випадків передбачено ручний пуск.
 2. Трансмісія. Для перемикання швидкостей використовується стара, але надійна механічна коробка. Для використання її не потрібні особливі навички та навчання. Кількість перемикань варіюється від 6 до 20 в залежності від моделі.
 3. Гідравлічна система. Гідравліка в мінітракторі представлена трьома основними комплектуючими: насос, вал відбору потужності, триточкова навішування. Додатково в комплект йдуть гідровиходи, розетка для причіпних пристроїв. Вал відбору потужності може працювати з однією, двома чи трьома швидкостями.

Застосовується мінітрактор для таких основних завдань:

 • Сільське господарство – обробіток ґрунту на всіх етапах вирощування, оранка, культивація, мульчування, посів, прополка міжрядь, збирання врожаю, післяпосівна обробка;
 • Комунальне господарство – догляд за газонами та клумбами, полив клумб та саджанців, прибирання територій, викопування траншей та ям;
 • Лісництво - робота з лісовими масивами, сортування, транспортування деревини;
 • Будівництво – підготовка майданчика під забудову, вирівнювання ділянки, вивіз будівельного сміття, викопування траншей та ям.
 • Садівництво – догляд за саджанцями протягом усього року, полив, обприскування, культивація ділянок, прибирання гілок після обрізки дерев та інше.

Картоплесадники BOMET на мінітрактор: технічні особливості

Картоплесадачі від ВОМЕТ для мінітрактора являють собою транспортерні моделі сажалок з одним або двома рядами для висадки бульб. Використання даного агрегату дозволяє суттєво заощадити час та підвищити ефективність посіву культур. Багатофункціональний мінітрактор у парі з картоплесадником від ВОМЕТ дозволяє швидко зробити потрібний обсяг робіт і мінімізувати відсоток бульб, що не вирощуються.

До опції картоплесадника входить викопування лунки, розподіл бульб по лунках, підгортання, формування грядок, закопування. Все це може виконувати одна машина. Для того, щоб вона могла бути такою функціональною, виробник укомплектував її такими елементами: кронштейни, рама з колесами, сошники для закладання борозен, ков для бульб, контейнер для добрив.

Картоплесадники BOMET на сучасний мінітрактор: види

 1. Однорядна. Підходить для підключення до міні-тракторів з потужністю від 18 до 24 кінських сил. Продуктивність агрегату варіюється від 0.6 до 1.2 га за одну годину.
 2. Дворядна. Призначена для більших господарств, де вирощуватиметься картопля. Техніка підключається до міні-тракторів з потужністю від 24 до 30 кінських сил. Продуктивність досягає позначки 2 га за одну годину роботи.

Сучасні картоплесаджувачі BOMET для мінітракторів можна регулювати по висоті гребеня, глибині сошників та інтервалу між бульбами.

Як вибрати картоплесаджувач?

При виборі навісного обладнання для посадки картоплин ми рекомендуємо звертати увагу на такі деталі як розміри та маса конструкції, тип агрегатування, адаптивність моделі до потужності транспорту, кількість та обсяг бункерів, бункер для добрив, репутацію бренду, можливість регулювання ширини та глибини висадки. Польський виробник Вомет зарекомендував себе як надійний та прогресивний у сфері сільськогосподарської техніки.

Інтернет-магазин Агротехніка є офіційним торговим представником багатьох європейських брендів сільгосптехніки. У нас можна купити всі види навішування для міні-тракторів, мототракторів, великогабаритних тракторів. Безкоштовна доставка по всій Україні.

Фільтр
Виробник
Ціна
 •  —  грн
Очистити вибір
Виробники