Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Косарки WIRAX для мінітрактору

 Косарки WIRAX для мінітрактора: види та застосування

Мінітрактор – найзатребуваніший агрегат на сьогоднішній день, оскільки використовується у сільському, комунальному господарстві, фермерстві та будівництві. Також машина активно експлуатується садово-парковими підприємствами. Для такого широкого спектру застосування потрібні різні начіпні та причіпні елементи. До списку, що підключаються до міні-трактора, входить: плуг, борона, культиватор, мульчувач, підгортник, сівалка, копалка, садовник, лопата-відвал, косарка та багато іншого. Про косарки від відомого надійного польського бренду й йтиметься.

Навіщо потрібна косарка?

Косарки WIRAX для мінітрактора призначені для косіння трави різної висоти та густоти. Це можуть бути земельні ділянки у таких галузях:

 1. Фермерство- на фермах необхідність у косовиці трави не закінчується до настання холодів, фермери косять на ділянках, як з метою догляду за територією, так і для заготівлі корму тваринам;
 2. Садове господарство – у саду необхідність у косовиці трави з'являється кілька разів на сезон, у весняний, літній та осінній час;
 3. Сільське господарство – у сільському господарстві Косарки від WIRAX для мінітрактору активно використовуються на присадибних ділянках, на цілині, де давно не розорювалася земля, за двором, у саду;
 4. Комунальне господарство – для комунального господарства мати у володінні косарку є базовою необхідністю, тому що дуже часто потрібно косити траву на газонах та клумбах, зарослих територіях, у парках тощо.

Що являє собою косарка?

Косарка для трактора - це допоміжне сільськогосподарське обладнання, необхідне для покосу трави на різних типах земельних ділянок з різним призначенням. За допомогою неї готується територія біля будинку як догляд, стрижеться газон, придорожні зони, заготовляється корм для тварин. У порівнянні з іншим навісним обладнанням, косарки мають великий попит, оскільки необхідні для базових робіт. За допомогою агрегату можна легко і швидко позбутися бур'янів та іншої рослинності на ділянці. Існує кілька видів косарок, але в основі завжди такі технічні елементи:

 • Рамна конструкція - на раму встановлюють робочі органи, вона є несучою конструкцією, з найбільшою міцністю та масою;
 • Триточкова система навішування для підключення з міні-трактору – до триточки косарки від WIRAX підключають міні-трактор;
 • Робочі органи - ріжучі елементи, які і здійснюють покос трави це можуть бути ротори або сегментні частини;
 • Механізм балансування - призначений для копіювання нерівних ділянок поля або саду;
 • Привід робочих органів;
 • Підйомний механізм.

Види косарок

Все існує два види косарок за принципом роботи: роторні та сегментні. Вони мають між собою низку відмінностей, які розглянемо далі. За типом підключення до техніки можна купити агрегат причіпного, напівнавісного або навісного типу. Для міні-тракторів найчастіше використовуються навісні косарки, оскільки вони найбільш універсальні.

Особливості сегментних косарок

Сегментні косарки WIRAX для мінітрактора працюють за принципом ножиць і складаються з несучої рами та ріжучих елементів, що функціонують від двигуна через карданний привід. Ріжучий елемент – ножі чи пальці рухаються зворотно-поступально, зрізаючи траву, що проникає між ними. Зелену масу розподіляють на дві частини та обережно складають на ґрунті, робочі елементи конструкції. Сегментна модель актуальна для сільського господарства та фермерства з метою заготівлі сіна або обробки придорожніх ділянок у комунальному господарстві. До недоліків цієї моделі відносять невелику швидкість роботи та потребу в регулюванні щоразу при іншому типі покриття.

Роторні косарки від WIRAX для мінітрактора

Вважається найпоширенішою і польський виробник Віракс пропонує аж цілих три моделі з різною шириною обробки та продуктивністю. Роторна косарка відрізняється простотою обслуговування та високою швидкістю обробки трави. Також тут краще функціональність і точніше регулювання висоти зрізу. Агрегат можна використовувати на пересіченій місцевості із нерівномірним ландшафтом. Принцип роботи або технічні особливості такі: в основі рама, на якій закріплено одну або кілька платформ з ріжучими органами, що рухаються при закладі двигуна на міні-тракторі, при русі косарка зрізає траву.

Популярні моделі косарок від WIRAX для мінітрактора:

 1. Косарки WIRAX 1,35 м для мінітрактора. Потужна навісна техніка, яка кріпиться до триточкової навісної системи міні-трактора тягового класу від 0,4 до 0,6. Ротори обертаються назустріч один одному. У комплекті немає карданного валу. Робоча ширина обробки складає 1350 див.
 2. Косарка роторна WIRAX для міні-трактора 1,65 м. Це вже досить потужний апарат для тракторів з тяговим зусиллям двигуна від 35 кінських сил. Косарка також кріпиться до машини за допомогою триточкового обладнання. Виготовлена з високоякісних деталей, європейського рівня безпеки та відповідності. В основі міцна та надійна рамна конструкція. Ріжучі елементи також виготовлені з якісних матеріалів. Робоча ширина агрегату становить 1650 див.
Фільтр
Виробник
Ціна
 •  —  грн
Очистити вибір
Виробники