Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Культиватори BOMET на мінітрактори

Культиватори BOMET на мінітрактори: технічні особливості, види та застосування

Мінітрактор – найбільш універсальний транспортний засіб, який найчастіше використовується у сільському господарстві. Завдяки маленьким розмірам та багатофункціональності машина проїжджає між рядами саджанців, у вузьких проходах, не чинить великого тиску на ґрунт і так далі. У базовий набір навішування для мінітрактора входить плуг, борона, культиватор, сівалка, причіп, бункер для мінеральних добрив. Інтернет-магазин Агротехніка спеціалізується на продажу сільськогосподарського транспорту та навісного обладнання до нього. Замовити культиватори BOMET на мінітрактор можна на нашому сайті.

Що є культиватором BOMET для мінітрактора?

Культиватор - це базове навісне обладнання для міні та повноцінних тракторів, необхідний для обробки ґрунту без оранки. Культивація ділянки дозволяє ефективно знищити бур'яни на території, підробити брили землі та вирівняти ділянку, не забравши зайву вологу. Головною особливістю техніки вважається її робота без обігу ґрунтового шару. Сьогодні ринок переповнений безліччю моделей культиваторів для тракторів та мінітракторів різних видів та розмірів. Вибір конкретної модифікації залежить від призначення та особливостей застосування агрегату.

Навіщо призначений культиватор BOMET на малогабаритний мінітрактор?

За допомогою культиватора у сільському господарстві виконується великий спектр завдань. Більш конкретні цілі можна визначити в залежності від комплекту, принципу дій, модифікації. Усі культиватори BOMET для мінітракторів класифікують на дві основні групи: просапні та парові. За допомогою других виконують суцільну культивацію, що дозволяє якісно підготувати ділянку до посівних робіт. Акуратні моделі використовуються для посівних робіт.

Основні функції культиваторів:

 • Розпушування ґрунту – за допомогою цього можна наситити землю достатньою кількістю кисню та збільшити вологість її, що позитивно впливає на зростання та розвиток кореневої системи культур;
 • Видалення бур'янів – культивація без будь-яких складнощів дозволяє видалити бур'яни, які негативно впливають на склад та якість грунту;
 • Підготовка до посівних робіт – ще одна опція, яку виконують культиватори, готують ґрунт до посіву культур та вирівнюють земельний шар;
 • Прополка міжрядь – деякі види культиваторів від BOMET на мінітрактори дозволяють прополоти міжряддя та покращити текстуру ґрунту;
 • Внесення мінеральних добрив – також до списку різновидів мінітракторів входить універсальний агрегат з бункером для добрив, за допомогою якого можна не тільки прополоти та закультивувати ділянку, а й удобрити поживними речовинами перед посівом, під час посіву та після збирання врожаю.

Який можна купити культиватор BOMET на мінітракторі?

За призначенням усі культиватори класифікують на такі види:

 1. Суцільні культиватори BOMET на міні-трактор. Обладнані фрезами у формі шаблею, закріплених з інтервалом 25-35 см від один одного. За допомогою такої конструкції можна обробити поле по всій його ширині. Основне призначення таких пристроїв – культивація цілини для посіву злакових культур та отримання максимального врожаю. Усі моделі відрізняються між собою різним числом робочих органів, глибиною та шириною культивації.
 2. просапні. Культиватори BOMET на мінітрактор просапного типу можуть бути з робочими органами у формі шаблі, плоских та зубчастих фрез. Їх використовують для прополювання і підгортання культур. Технічно різні моделі відрізняються між собою глибиною та методом обробки.
 3. Парові культиватори. Необхідні для розпушування ґрунту та знищення бур'янів. Застосовують їх у обробці цілини в зоні, де земля давно не оброблялася і залишилася після вирубування різних кущів та дерев. Парові моделі між собою відрізняються розмірами, шириною обробки та глибиною розпушування.
 4. Протиерозійні. Основне призначення – подрібнити залишки стернів та рекультивувати ґрунтовий шар до зимового періоду.

Конструктивні особливості культиваторів

Культиватор BOMET на міні-трактор також відрізняється способом приєднання до транспорту.   Бувають причіпні та навісні моделі. Причіпні мають міцну рамну конструкцію із власним окремим шасі. Транспорт у разі необхідний як тягової сили. До переваг причіпних моделей відносяться рівномірна обробка ґрунту, рівний верхній шар, невеликий відсоток забивання робочих елементів бур'янами та іншою непотрібною рослинністю, висока продуктивність. Вони використовуються найчастіше на великих ділянках землі.

Навісні культиватори відрізняються більшою маневреністю та невеликими розмірами, універсальним застосуванням. Їх використовують як у малих, і великих територіях землі.

Купити культиватор в Україні

Інтернет-магазин Агротехніка пропонує широкий асортимент навісного та причіпного обладнання для міні-тракторів від польських, українських та німецьких виробників. Замовити будь-яку із представлених моделей можна на сайті. Доставка можлива у будь-яку частину країни у стислі терміни.

Фільтр
Виробник
Ціна
 •  —  грн
Очистити вибір
Виробники