Укр Рус
 • НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ПРИЄМНІ СЮРПРИЗИ!Масло в подарунок до кожного мототрактору
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!При замовленні від 1000 у.о.!
 • Лопата-відвал для мототракторів Zirka-105, 135, 61, Zubr-78
 • Лопата-відвал для мототракторів Zirka-105, 135, 61, Zubr-78

  В наявності
  • 38.30грн
   • Безкоштовна доставка по всій Україні, без попередньої оплати!
   • Отримуйте товар точно в обумовлений термін.
   • Отримуйте технічну підтримку в телефонному режимі.
   • Гарантійні зобов'язання виконуються на 100%.
   • Отримуйте індивідуальну знижку на навісне обладнання.
   • Отримуйте задоволення від покупки.

   Ми є офіційним дилером торгової марки в Україні

Купити лопату відвал для мототракторів моделей Zirka та Zubr

Лопата-відвал зварна конструкція, яка застосовується для збирання снігу, у тому числі й затверділого шару. Також рідше застосовується для збирання свіжих опадів. У нижній частині встановлений ніж. Для домашніх завдань вам знадобиться лопата відвал для мототракторів ZIRKA-105, 135, 61, ZUBR-78. Такий агрегат можна купити за прийнятну вартість магазину «Агротехніка».

Агрегат можуть легко встановити техніку навіть користувачі без досвіду. Якщо у вас виникли проблеми. Покупка поставляється Україною з Києва з детальною інструкцією.

Працювати лопатою відвалом для мототракторів ZIRKA-105, 135, 61, ZUBR-78 можна на будь-якій поверхні, в тому числі і на асфальті. Для цього в комплекті з конструкцією йде прогумований ніж, що запобігає пошкодженню тротуарної плитки, асфальту, бетонного покриття.

При цьому агрегат часто використовується не тільки для збирання снігу, але і для виконання інших завдань. Наприклад, використовується для очищення тваринницьких приміщень, сміття та іншого.

Також лопатою вирівнюються дорожні покриття із піску, гравію, щебеню. Відвал встановлюється переважно попереду мототрактора, але теоретично можна поставити і ззаду. Задні агрегати від передніх відвалів зменшеними габаритами. В іншому технічні характеристики практично ідентичні.    

Конструкція навішування

Відвал виконаний із міцної сталі. Конструкція складається із ковша, поворотного кронштейна, підйомника. Висота ковша становить 40 см, ширина – 100 см. Цього цілком вистачає для того, щоб великі обсяги снігу, сміття, піску, черепашки. Щоб відвал зміг довго прослужити, підйомний механізм оснащується якісною пружинною системою з обмежувачем ходу. Наважка розгортається в конкретну сторону, що значно здійснює прибирання снігу.

Оскільки цей товар є застарілим і більше не виробляється, дзвоніть нам, підберемо аналог, виходячи з ваших потреб. Продаж здійснюється у Києві та Україні.

Усі товари оплачуються під час отримання. Зверніть увагу, що всі відвали мототракторів продаються за прийнятною ціною. Якщо представлені ціни високі, можемо запропонувати придбати товар у кредит на вигідних умовах.

Також «Агротехніка» займається ремонтом товарів на гарантійній та післягарантійній основі. На товар поширюється гарантія – 12 місяців.  

до порівняння у порівнянні
Виробники