Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Техніка FAW

 Вантажні китайські автомобілі FAW: переваги марки

Транспорт від китайського виробника асоціюється з гарною якістю та демократичною ціною. Його рекомендують як надійний та витривалий. Для власників малого, середнього та великого бізнесу вигідно інвестувати кошти у придбання вантажівок ФАВ. Машина швидко окупається, при тому, що служить господареві довго і економно споживає паливо. Купити китайський автомобіль FAW можна в інтернет-магазині Агротехніка.

Про компанію FAW

Завод виготовляє автомобільну техніку понад 70 років. В асортименті є як легкові, так і спеціалізовані вантажні моделі. Китайський FAW вважається номером 1 у виробництві вантажних автомобілів. Вантажівки FAW останнього покоління розроблені із застосуванням усього досвіду та напрацювань виробника.

Модельний ряд та ціна автомобілів FAW

В асортименті китайського виробника ФАВ кілька моделей легкових автомобілів та спеціалізованих вантажних машин. Більш детально ознайомитись з модельним рядом та цінами виробника можна на сторінці бренду.

ФАВ автомобіль: переваги

Багаторічний досвід у машинобудуванні та вигідна співпраця з провідними автомобільними брендами дозволив компанії вийти на міжнародний рівень та випускати транспорт з такими перевагами:
  • Надійність. Легковий та вантажний автомобіль ФАВ асоціюється насамперед із високим рівнем надійності. Завод має всі необхідні потужності для виробництва якісної техніки.
  • Вигідна ціна. Техніка вважається однією з найвигідніших у своїй ніші, за рахунок низької собівартості, мінімальних витрат на експлуатацію та високої продуктивності. Швидко окупається за максимального залучення у вантажних перевезеннях.
  • Ремонтопридатність. Одна з найважливіших переваг модельного ряду від виробника. Дизельний двигун простий в експлуатації та ремонтопридатний.
  • Функціональність. Вантажні машини ФАВ відрізняються високим кліренсом та широкою колісною базою, адаптованою під різні види вантажних баз. Це може бути борт, борт із тентом або фургон різного типу. Вантажівка успішно застосовується у будь-яких сферах бізнесу з необхідністю транспортування продовольчих та непродовольчих товарів.
  • Комфорт управління та експлуатації. Габаритна та ергономічна кабіна обладнана бортовим комп'ютером та кондиціонером. Є аудіосистема та електричний привід вікон. Також вбудовано низку інших опцій, що підвищують комфорт керування транспортом.
  • Варіація фургонів. Вантажний автомобіль ФАВ може бути укомплектований двома видами фургонів: промтоварний та термічний. Про це докладніше опишемо в наступному розділі.

Фургони вантажних автомобілів

Компанія пропонує два види фургонів для комплектації вантажної техніки. Промтоварний фургон призначений для транспортування непродовольчих товарів, які потребують захисту від несприятливих умов довкілля, пилу, бруду, вологи та опадів. Деякі види товарів важливо оберігати від дії сонячних променів. Промтоварний фургон відрізняється окантовкою з нержавіючої сталі, оцинкованою фурнітурою та зовнішньою обшивкою у вигляді композитної панелі.
Термічний фургон призначений для перевезення вантажів із підвищеними вимогами до температурного режиму. При комплектації холодильним обладнанням температура всередині фургона може досягати -30 градусів. Термічний фургон виробляється з окантовки з нержавіючої сталі, оцинкованої фурнітури, сендвіч-панелей, алюмінієвого покриття для підлоги і зовнішньої обшивки у вигляді композитної панелі.
Виробники