Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!
 • 2 года гарантии
 • Мототрактор KENTAVR 240 ВР

  В наявності
  • 004
   118 532.70грн 111 582.90грн
   • Безкоштовна доставка по всій Україні, без попередньої оплати!
   • Отримуйте товар точно в обумовлений термін.
   • Отримуйте технічну підтримку в телефонному режимі.
   • Гарантійні зобов'язання виконуються на 100%.
   • Отримуйте індивідуальну знижку на навісне обладнання.
   • Отримуйте задоволення від покупки.
   KENTAVR

   Ми є офіційним дилером торгової марки KENTAVR в Україні

Привід: 4X2
Комплект: без комплекту

 Універсальна машина на 24 л. відмінно показала себе в різних умовах експлуатації у Києві та Україні. Спецтехніка відрізняється чудовим поєднанням робочих характеристик, має великий запас ресурсу у всіх принципово важливих агрегатах та системах за рахунок надійних комплектуючих та грамотного інжинірингу. Продаж здійснюється на умовах офіційної гарантії від виробника, що дозволяє не перейматися сервісним обслуговуванням перший рік. Вартість мототрактора KENTAVR 240 ВР також є конкурентною та справедливою, враховуючи той обсяг робіт, під який можна його задіяти.

Застосування

Більшість моделей цього виробника мають особливий попит на ринку України, і це абсолютно не випадково. Мототрактор KENTAVR 240 ВР здатний довго і витривала функціонувати в агрегатації з різними типами знарядь тривалими циклами. Завдяки цьому значно підвищується продуктивність, ефективність, рентабельність з погляду фінансових витрат та працересурсів під час експлуатації у таких сферах діяльності:
 • аграрний бізнес;
 • комунальне господарство;
 • будівництво;
 • ландшафтний дизайн та благоустрій територій;
 • дорожне будівництво.
При відмінних показниках тягової потужності машина відрізняється компактними розмірами, гарною маневреністю на будь-якому типі дорожнього покриття чи ґрунту. Її можна використовувати також для перевезення врожаю, транспортування будматеріалів, вивезення сміття тощо.

Особливості пристрою

Мототрактори KENTAVR виготовляються виробником добротно, з ретельним контролем на кожному етапі збирання. В основі моделі 240 ВР застосовані такі конструктивні рішення:
 1. Достатньо потужний 4-тактний ДВС на 3 циліндри видає заявлене виробником тягове зусилля 24 к.с. Для стійкості до інтенсивних та тривалих навантажень передбачено ефективну систему примусового рідинного охолодження.
 2. Система приводу виготовлена з акцентом на задню підвіску. У комбінації з функцією короткочасного блокування диференціала машина поводиться дуже стійко, оператор може вільно здійснювати повороти та повні розвороти навіть в умовах обмеженого простору.
 3. Агрегатація зі знаряддями здійснюється причіпним, навісним способом. Для підключення призначено дворежимний вал відбору потужності (540 і 720 об./хв). Наявність цього блоку у пристрої спецтехніки наділяє її дуже гарною функціональністю та значно розширює спектр доступних знарядь та видів робіт.
 4. Коробка передач має класичне механічне виконання. 8 позицій перемикання швидкостей виключають проблеми під час руху. За рахунок можливості плавного регулювання швидкості руху вперед до 27 км/год і назад до 10 км/год завдання маневреності оператора вирішується досить просто.
 5. Колісна база. У цій моделі і передні, і задні шини мають добрий розмір. Завдяки цьому виключається ризик пробуксовування, застрягання на хисткому ґрунті або нерівномірному рельєфі. Хороша прохідність підтримується і високим кліренсом 300 мм.
Для забезпечення тривалих робочих циклів без потреби технічних перерв паливний бак встановлений ємністю 15 л. У поєднанні з економними витратами палива це дозволяє значно підвищити ефективність вирішення поставлених завдань.
Потужність двигуна 24 к.с.
Колісна формула 4х2
Тип двигуна 4-х тактний, дизельний двигун з помпою охолодження
Коробка передач (3+1)х2
Зчеплення сухе, однодискове
Привід вентилятора системи охолодження зовнішній в масляній ванні
Гальмівний механізм барабанного типу
Обороти ВВП, об / хв 540
Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг 400
Кліренс, мм 300
Теоретична швидкість руху вперед, км / год 27
Теоретична швидкість руху назад, км / год 10

Обсяг паливного бака, л

15
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 2500х1300х1300
Скаут
119 691.00грн
до порівняння у порівнянні
Файтер
119 691.00грн
до порівняння у порівнянні
Forte
119 691.00грн
до порівняння у порівнянні
Булат
119 691.00грн
до порівняння у порівнянні
Виробники