Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Мульчувачі Mateng на мінітрактори

 Мульчувачі Mateng на мінітракторі: технічні особливості та застосування

Світовий лідер з виробництва сільськогосподарського обладнання, Матенг, понад 12 років виробляє мульчувачі Mateng, а також косарки будь-якого типу, ґрунтофрези, подрібнювачі гілок та багато іншого необхідного для ефективного ведення сільського господарства. Продукція від бренду постачає до Європи, Північної Америки, Австралії та Англії. З недавніх пір мульчувачі Mateng на мінітракторі стали доступні в Україні. Інтернет-магазин Агротехніка є офіційним торговим представником компанії в Україні. У цій статті ми розповімо як працює це обладнання, які види його і основне застосування.

Переваги мульчувачів від Mateng для мінітрактора

Мульчувачі Mateng на мінітракторі виробляються на стабільному та надійному виробництві, в яке входить окремий цех для різання, зварювання, обробки швів та робочих вузлів, складання. Усі процеси здійснюються під ретельним контролем. Асортимент мульчувача Mateng на міні-трактор досить великий і спеціалізований. Продукція регулярно піддається покращенням, з метою удосконалити моделі та зробити їх ще більш продуктивними та надійними для покупців.

Також величезною перевагою буде якісне обслуговування обслуговування виробника. Компанія пропонує великий запас змінних запчастин, швидкий зворотний зв'язок, тривалий гарантійний термін.

Що таке мульчувальник?

Це обладнання є спеціалізованим навісним обладнанням, що застосовується для подрібнення дерев, пнів і чагарників, кореневих елементів. Цей агрегат часто називають у народі просто мульчером, подрібнювачем лісовим або лісовою фрезою. Саме слово «мульча» виникло від назви покриття ґрунту, що захищає його від негативного впливу навколишнього середовища.

Застосування мульчера

Основне призначення мульчувачів полягає у видаленні рослинності у верхньому шарі ґрунту та різних деревних залишків, а також перетворення цієї маси на добриво для ґрунту. Ця дія актуальна для прибирання та утилізації дерев, які були повалені вітром або іншими явищами природи, введення в експлуатацію нових земельних паїв, розчищення території від деревних решток, прибирання залізниць та автомобільних доріг, аеродромів та інших зон, забезпечення вільного доступу до різних об'єктів інфраструктури. догляд за ландшафтом, збирання біологічної маси для подальшої експлуатації. завдяки мульчування вдається знизити кількість необхідної техніки на проекті, прискорити виробничі роботи, підвищити ефективність та якість виконання робіт без порушення екосистеми.

Конструктивні особливості та принцип роботи мульчувача Mateng на міні-трактор

Ключовий робочий пристрій мульчера – важкий ротор із рухомими або нерухомими зубами. Для високої продуктивності та тривалої експлуатації конструкція має бути з міцним барабаном, посиленою підвіскою різців, зносостійким корпусом. Все це входить до комплекту оригінальних мульчерів від Матенг.

Принцип роботи може відрізнятись залежно від приводу пристрою. Серед найпоширеніших варіантів варто відзначити гідромотор, вал відбору потужності. Основні нюанси роботи полягають у напрямку агрегату на необхідну ділянку, попадання стовбура дерева або чагарника на ротор, подрібнення рослинності за допомогою мульчерної фрези, включення заднього ходу, переробка рослинності повторно дрібнішу масу.

Види мульчувачів

Мульчувач Mateng на міні-трактор представлений у вигляді різноманітності моделей, створених спеціально під певні умови експлуатації. Технічно вони відрізняються такими характеристиками:

  • Ширина ротора. Це один із головних нюансів, який варто враховувати при виборі мульчера. В асортименті виробника доступні моделі із шириною від 800 до 2700 мм. Фреза з шириною від 400 до 625 мм.
  • Особливість зубів. На мульчувачі можуть бути встановлені рухомі або нерухомі види зубів. У кожного виду є свої плюси та мінуси. Рухливими оснащують малопотужні агрегати, що показують добрий показник продуктивності у роботі з чагарниками. У роботі з деревиною такі зуби не дуже ефективні. У такому разі більше підійдуть фіксовані зубці. Перевагою їх також вважається триваліший термін експлуатації.
  • Набір. У комплектацію обладнання входить сам мульчер, інструкція із застосування, гарантія від виробника. Додатково можна замовити підвіску, монтажний комплект, доопрацювання гідроліній.

Де придбати мульчувач Mateng на міні-трактор?

Інтернет-магазин Агротехніка представляє вашій увазі широкий вибір мульчерів в Україні від відомого та надійного виробника Mateng. Замовити будь-яку із представлених моделей можна на сайті. Оплата при отриманні готівковим або безготівковим способом. Є можливість оплати у кредит чи розстрочку. Доставимо до будь-якої точки країни.

Фільтр
Виробник
Ціна
  •  —  грн
Очистити вибір
Виробники