Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Плуги BOMET на мінітрактори

 Плуги BOMET на мінітрактори, їх види та характеристики

Міні-трактори мають широку функціональність, завдяки чому можуть виконувати різні види робіт, незалежно від навколишніх умов. Багато конструкцій дозволяють встановити додаткове обладнання, як, наприклад, плуг. Він призначений для різних видів польових робіт: орання, розпушування та ін. Серед доступних варіантів на ринку особливим попитом зараз користуються плуги BOMET на мінітракторі. Вони характеризуються відмінними технічними та експлуатаційними параметрами, мають широкий функціонал та доступну вартість.

Важливе про компанію BOMET

BOMET – це польська компанія, яка є лідером у виробництві сільськогосподарської техніки. Фірма має понад 30 років досвіду роботи та спеціалізується на машинах для підготовки ґрунту до та після збирання врожаю, для посіву та ін. Це сімейний бізнес, який підтримує такі цінності, як довіра, надійність та чесність.
У Польщі компанія відразу ж після виходу на ринок здобула широку популярність у своїй ніші. Але за останні кілька років вона набула широкого попиту не тільки в країнах Європи, але ще в Америці та Азії.
Плуги BOMET на мінітрактор – це пристрої, які використовуються як у великих компаніях, які займаються сільським господарством, так і невеликих приватних підприємствах. Вони мають доступну вартість та чудові експлуатаційні характеристики, завдяки чому можуть легко конкурувати з іншими моделями.
На сьогоднішній день бренд визнаний на багатьох європейських та світових ринках. Машини та комплектуючі поставляються клієнтам у різні куточки планети. Завдяки своєму прагненню до покращення продукції та впровадження нових рішень, плуги Бомет на мінітракторі вважаються одними з найкращих на ринку, а компанія кілька разів була відзначена нагородами на галузевих форумах та виставках.

Асортимент

Відмінними рисами роботи популярної польської компанії є використання виключно високоякісних матеріалів, впровадження нових технологій та постійне вдосконалення продукції. Таким чином, їм вдається створити вкрай конкурентний продукт із відмінними характеристиками. При цьому ціна повністю виправдовує якість. Купити плуги Бомет на міні-трактор можна як у спеціалізованих магазинах, так і у компаній, які є партнерами.
Асортимент BOMET у 2023 році включає 17 доступних моделей. Компанія пропонує пряме та повне обслуговування, а також гарантію. Продукція відрізняється не тільки своїми зовнішніми характеристиками, такими як розміри, але й внутрішніми параметрами, функціональністю. Вона має відмінну якість, тому в надійній роботі можна навіть не сумніватися.
В асортимент входить два види плугів:
 • навісні;
 • оборотні.
Плуги компанії BOMET на мінітракторі виготовляються з міцної сталі, завдяки чому гарантується тривалий термін експлуатації. У всі моделі впроваджуються нові технології та інноваційні методи роботи. Це дозволяє значно розширити функціонал пристроїв.

Основні характеристики плугів

Продукція відомої польської компанії може легко справлятися зі своїми головними завданнями, гарантуючи відмінний результат та підвищену ефективність. Вона буде корисною на різних ділянках, незалежно від складності роботи. Усе це зумовлюється особливостями конструкції. Такі плуги від компанії BOMET на мінітрактор підійдуть для оранки ґрунту різного типу (як середнього, так і твердого). Серед основних характеристик варто виділити таке:
 • конструкція оснащена вдосконаленою підвіскою, призначеною для оранки. Вона виготовлена з високоякісного металу, який може витримувати навіть найвищі навантаження;
 • використання максимально зручного механізму регулювання коліс підтримки;
 • просте, але потужне кріплення, що забезпечує надійність під час роботи;
 • конструкція дорожнього просвіту унеможливлює засмічення плуга навіть під час постійної тривалої роботи;
 • Робочу ширину пристроїв можна регулювати. Плуги Бомет на різні серії мінітракторів можна підігнати за розміром, що робить їх практично універсальним рішенням.
Плуги – це пристрої, призначені для постійної роботи незалежно від умов навколишнього середовища. Щоб леза не сточувалися, а матеріал конструкції не іржавів, розробниками компанії BOMET було вирішено використати міцну сталь, яка чудово себе зарекомендувала при постійних навантаженнях. Всі плуги перед тим, як опинитися на ринку, проходять перевірку на зносостійкість, міцність та інші характеристики, які будуть важливими для справної роботи.

Як підібрати плуг?

Враховуючи те, що компанія пропонує кілька моделей на вибір, важливо правильно підібрати потрібний агрегат. Купуючи плуги від компанії Бомет на міні-трактор, варто звертати увагу на такі параметри:
 • тип ґрунту. Якщо земля на ділянці тверда, варто віддавати перевагу потужнішим моделям;
 • ступінь глибини оранки;
 • Розміри пристрою. Хоча багато моделей універсальні і можуть змінювати довжину, даним параметром не варто нехтувати;
 • вартість. Модельний ряд включає як нові моделі, які мають підвищену вартість, так і старі. Хоча їх характеристики та функціональність можуть відрізнятися, вони будуть надійними та міцними.
Польські плуги BOMET на мінітракторі – це відмінне рішення як для великих ділянок, так і для маленьких.
Фільтр
Виробник
Ціна
 •  —  грн
Очистити вибір
Виробники