Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Грунтофрези KENTAVR на мототрактори

 Грунтофрези Kentavr на мототракторі: особливості та застосування

Інтернет-магазин Агротехніка спеціалізується на продажу та технічному обслуговуванні сільськогосподарської техніки та навісного обладнання до неї. На нашому сайті представлений широкий асортимент навісок для мототракторів, міні-тракторів, великогабаритного транспорту. Тут можна купити ґрунтофрези та плуги Kentavr на мототрактори за вигідною ціною. Детальніше про техніку розповімо далі.

Що таке мототрактор?

В Україні користується широким попитом сільськогосподарська техніка, оскільки сільське господарство – це основний спосіб заробітку у нашій країні. На допомогу в цьому завжди приходять спеціальні транспортні засоби, які можна агрегатувати з різноманітними наважками і тим самим розширювати функціональність їх. Перший мототрактор був сконструйований ще у минулому столітті. Він настільки сподобався фермерам та аграріям, що сьогодні займає окрему нішу на ринку сільгосптехніки.

Технічно мототрактор є рамною конструкцією з чотириколісною базою і одноциліндровим бензиновим або дизельним двигуном. За потужністю та навісною системою мототрактор не сильно відрізняється від свого меншого брата, мотоблоку. Різниця тільки в посадці, зручності та прохідності транспорту. Також відрізняється вартість агрегату. Навісні пристрої для мотоблоку підходять мототрактор також. Тому грунтофрез Kentavr на мототрактор може підійти і для потужного мотоблоку.

Мотототрактори можна купити від таких відомих брендів як Булат, Зубр, Кентавр, Файтер, ДВ, Гарден Скаут, Форте, ДТЗ, ДМТЗ. У порівнянні з мотоблоком він зручніший, практичніший і вигідніший для всесезонного застосування. За допомогою нього можна обробляти ґрунт на городі, в саду, присадибній території, полі. Крім цього можна косити траву, прибирати територію, заготовляти корм для тварин, перевозити вантаж у причепі, обприскувати саджанці чи рослини, поливати їх та ще багато інших робіт. Одним з найчастіше використовуваних навісних обладнання вважається: грунтофрез Kentavr на мототрактора. Це базова навішування, за допомогою якої виконують передпосівний обробіток ґрунту. Без використання її ґрунт не буде правильно підготовлений і не дасть хорошого врожаю.

Грунтофрези Kentavr на мототрактор: які бувають і що є?

Використання фрез для тракторів допомагає вирішити відразу кілька моментів: подрібнення коренів бур'янів, мульчування залишків рослин, перемішування ґрунту, підживлення, вирівнювання посівних площ. Грунтофреза від Kentavr та інших виробників мототракторів є простою конструкцією, в основі якої горизонтальний вал і різна кількість ножів. Ножі – основні робочі органи обладнання, які виконують усі завдання із ґрунтом. Підключення ґрунтофрези здійснюється до валу відбору потужності або шківу у разі мототрактора. Двигун запускає роботу ВОМ, а той уже своє чергу навісне устаткування. Ножі починають занурюватися в ґрунт і розрізати ґрунт на дрібні частини. Завдяки обробці великі грудки ґрунту подрібнюються і не налипають на ріжучі ножі фрези.

Обробка ґрунту може бути і не такою якісною, якщо кількість та технічні особливості ріжучих органів не забезпечують цього. Від форми та характеристики залежить глибина занурення, якість подрібнення, особливості вирівнювання поверхні ґрунту. Головним параметром при виборі ґрунтофрези є ширина захвату. Залежно від цього здійснюється те чи інше навантаження на транспорт. Тому при виборі навішування насамперед важливо зіставити ці два основні нюанси. Щоб продовжити тривалість терміну експлуатації, ріжучі ножі додатково обробляються спеціальними складами. Але при збільшенні допустимого навантаження на них, зношування все одно може наступити раніше. Деякі елементи обладнання можна замінити на нові за необхідності.

Які бувають ґрунтофрези Kentavr для мототракторів і мінітракторів:

  • Вертикальні - обертаються навколо своєї осі по вертикалі і мають прямі робочі органи, розташовані в нижній частині основної конструкції, рихлять грунт без перевертання його, застосовуються для суцільного передпосівного обробітку грунту з посиленим поглибленням;
  • Горизонтальні - універсальні навішування, що відрізняються великою популярністю, на горизонтально розташованому валу зафіксовані ріжучі елементи різної форми, вони не тільки розпушують, а й змішують її.

Чим відрізняється технічно грунтофрез Kentavr для мототрактора?

В асортименті представлена ґрунтофреза від Kentavr, розроблена для важкого мотоблоку та мототрактора. На рамну конструкцію з шириною 110 см встановлені 22 ріжучі ножі. Кріпиться навішування до односекційної гідравліки транспорту. Існують механізми регулювання. Грунтофреза відрізняється надійною та функціональною конструкцією, взаємозамінними деталями, ремонтопридатністю, простотою у використанні та обслуговуванні. Купити ґрунтофрезу та інше навісне обладнання для мототрактора можна у нашому інтернет-магазині. Безкоштовна доставка по всій Україні без передоплати. У зазначений термін ваш товар приїде на адресу. Будь-які технічні питання ви можете поставити нашим менеджерам.

Виробники