Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

"Здоров'я" трансмісії - 99% працездатності трактора

Трансмісії, якими обладнується сучасна агротехніка, дозволяють оператору працювати практично в автоматичному режимі, не роблячи при цьому серйозних помилок під час експлуатації. Однак вузол досить важливий і потребує належного, розумного технічного обслуговування.

"Здоров'я" трансмісії - 99% працездатності трактора

Як уникнути проблем з трансмісією та позбавити себе необхідності серйозного ремонту? Як насолоджуватися справною роботою техніки протягом усього періоду її експлуатації? Про це пропонуємо сьогодні поговорити з нашим читачем.

Слідкуйте за якістю олії

Деякі трансмісії, особливо з безперервним потоком потужності, вимогливі до якості олії. Як правило, вони мають вузькі прохідні перерізи, а тому олії із забрудненнями призводять до їх швидкої поломки.

У принципі найпоширенішою причиною поломки трансмісії є низькоякісна олія або так званий «коктейль».

Припустимо, ви використовуєте дорогу олію для дорогої моделі мінітрактору та олію на рівень простіше для причіпного обладнання. В результаті відбувається змішання масел, а ви отримуєте суміш незрозумілого значення абсолютно непридатну до експлуатації. Цього навряд чи вдасться уникнути, проте можна попередити частішою заміною рідини.

Звертаємо увагу: у теплі сезони змішання олій різного типу відбувається на порядок швидше, ніж у холодну пору.

Загалом, фахівці рекомендують використовувати якісні масла як у тракторах, так і причіпному обладнанні. Таким чином, трансмісія буде убезпечена.

Вибирайте «підходящю» олію

Багато виробників намагаються уніфікувати олії, тобто. зробити їх однаково придатними для двигуна, трансмісії та причіпного обладнання. І, можливо, такий тип олій підійде американському фермеру, де на трактори йдуть мінімальні навантаження, але в Україні переважно використовувати олію, рекомендовану безпосередньо виробником техніки.

Увага! Почастішали випадки підробки, а тому при покупці масла для трансмісії стежте за його оригінальністю, вимагайте у продавця відповідних сертифікатів, що підтверджують 100% відповідність заявленому складу.

Дотримуючись простих рекомендацій, ви убезпечите свій мінітрактор від проблем: він прослужить вам довгий час без перебоїв у роботі.

Виробники