Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Навіщо знадобиться лопата-відвал?

Лопата-відвал - універсальне обладнання для мінітрактора, мототрактора та мотоблока. Стане в нагоді вам як взимку, так і влітку, під час проведення сезонних робіт, а також маніпуляцій з облагородження території.

Навіщо знадобиться лопата-відвал?

Отже, які саме функції виконує лопата-відвал? Чи так вона необхідна і чи можливо її замінити якимось аналогом? Про це та багато іншого поговоримо нижче.

Лопата-відвал узимку

Звичайно, головним призначенням відвалу є збирання снігу. Причому деякі моделі розраховані на роботу зі свіжо випалим, а деякі справляються з великими завалами снігу, що злежався.

Так чи інакше, але без лопати-відвалу складно уявити ефективні зимові роботи зі збирання території. Така навішування активно використовується не лише учасниками, а й міськими комунальними підприємствами.

Інші завдання

Примітно, що лопата-відвал може стати у нагоді і для інших комунальних завдань. Наприклад, для розчищення доріг від сміття та гілок. Також корисна для вирівнювання дорожнього покриття із гравію та піску.

Багато фермерів використовують мінітрактори, обладнані лопатою-відвалом для розчищення приміщень для тварин.

Таким чином відвал - справді багатофункціональна навішування. Придбавши її, ви отримуєте у своє розпорядження багатозадачне обладнання для господарських та комунальних маніпуляцій.


 

Виробники