Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Мототрактор – вдосконалений мотоблок?

Догляд та обробка великих земельних ділянок не обходиться без спецтехніки. Один із таких агрегатів – мототрактор. Машина, що створюється з урахуванням мотоблока. Багато хто плутає мінітрактор з мото.

 

Мототрактор – вдосконалений мотоблок?

Що являє собою? 

Мототрактор є власне удосконаленим мотоблоком і займає проміжне ланка між ним і потужнішим мінітрактором. Це і є важлива різниця між двома видами компактної спецтехніки.

Мототрактор не є потужною аграрною спецтехнікою, але для невеликих приватних угідь — це буде ідеальний варіант, який має багато переваг.

Переваги для приватного господарства

Таку машину можна оснастити різними видами навісного обладнання, це розширює його функціонал і робить незамінним помічником на невеликій ділянці.

Переваги мототрактора:

Вартість — така техніка буде в кілька разів дешевша за мінітрактор, а виконувати може практично ті ж завдання;

Багатофункціональність - мототрактор є універсальною машиною, яка підходить для більшості не надто складних сільськогосподарських завдань;

Економічність — внаслідок малої потужності мототрактор споживатиме менше палива, що економитиме бюджет фермера.

Він має чимало переваг перед мотоблоками. Він ефективніший у обробці ґрунту, а з керуванням такою машиною впорається навіть новачок.

Таким чином, землевласник отримує оптимальну техніку, можливості якої можуть зрівнятися з мінітрактором, але ціна при цьому буде дешевшою. Крім того, фермер ще й заощаджуватиме на паливі.

 

Виробники