Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Навісне обладнання для дачі

Мінтрактори знайшли своє застосування не тільки на полях, а й на невеликих дачних ділянках. За допомогою навісного обладнання компактну машину можна перетворити на універсальний інструмент. 

Навісне обладнання для дачі

Розглянемо список найпопулярнішої навішування для дачних робіт.

Плуги

Плуг - найпростіше обладнання, яке допоможе підготувати ґрунт до посадки культур. Для швидкого обробітку городу ідеальним буде сучасна роторна модель. Одна частина пристрою відкидає землю убік, друга вирівнює ґрунт.

Борони

Дискова борона ефективна для догляду полів та пасовищ. Вона проводить якісну передпосівну підготовку ґрунту. Якщо інструмент обладнаний котком, що прикочує, то земля буде не тільки очищатися, але і вирівнюватися.

Механізм унеможливлює намотування бур'янів або рослинності на диски, що продовжує термін служби навішування.

Косарки

Найчастіше фермери застосовують 2 основних види косарок: роторні та сегментні. Вони відрізняються ціною та механізмом роботи. Перший варіант найбільше підходить для рівних поверхонь. Принцип його роботи простий: активні елементи обертаються та косять траву. Дачник може регулювати висоту скосу.

Сегментні нагадують у своїй роботі ножиці. Вони будуть ідеальні для покосу трави біля дерев та чагарників. Обидва типи механізму дозволяють підстригти газон і заготовити корми на зиму (якщо ви тримаєте худобу).

Зимове обладнання

Підходить для дачників, які люблять бувати взимку у своїх заміських будинках. Простий відвал дозволить швидко очистити ділянку від заметів. Щоб інструмент не шкодив дорожньому покриттю, його оснащують спеціальними гумовими накладками.

Для боротьби з ожеледицею існують різні види розкидачів. Вони розсипають пісок та спеціальні реагенти, щоб знизити ковзання поверхні.

Недорогі мінітрактори популярні серед дачників. Компактна машина стане відмінним помічником і значно спростить господарювання. 

 

Виробники