Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Оптимальний мінітрактор для малого бізнесу в селі.

Малий бізнес у сільській місцевості – популярна в Україні галузь. Існує безліч ідей для реалізації прибуткового плану. Для механізації ручної праці існує багато пристроїв, але щоб отримати універсальний інструмент, потрібно придбати мінітрактор.

 

Оптимальний мінітрактор для малого бізнесу в селі.

 

У статті розглянемо кілька популярних моделей та виберемо оптимальну.

Короткий огляд

Виділимо популярні мінітрактори, які знаходяться в приблизно однаковому ціновому діапазоні і оснащені схожою комплектацією.

DW 244 ATM

Повнопривідний трактор із потужним мотором та невеликими габаритами. Модель оснащена великими колесами, які разом з повним приводом та блокуванням диференціала дають відмінну прохідність.

Також модель відрізняється великим дорожнім просвітом (330 мм). Підключіть до трактора одну з багатьох наважок і перетворите його на універсальну сільськогосподарську техніку.

Xingtai T240 FPK

Торішня новинка з оновленим дизайном обладнана окремим гідронасосом, розміщеним на двигуні. Крім того, система навішування була посилена, що дозволяє агрегувати мінітрактор більш важким обладнанням (плюс 50 кг до рівня навантаження).

Модель комплектується трициліндровим двигуном з потужністю 24 к.с. та водяним охолодженням. Продуктивності двигуна вистачає більшість аграрних завдань.

Xingtai T-244 THT

Економічний мінітрактор від відомого китайського бренду. Машина оснащена повним приводом та гідропідсилювачем керма, що покращує прохідність та полегшує управління.

Щоб підвищити стійкість, виробник обладнав Xingtai T-244 THT передніми та задніми вантажами. Малі габарити трактора дозволяють йому ефективно працювати поблизу парканів, будівель та інших перешкод.

Shifeng DsF244 C

Повнопривідна машина з безчасною передачею відрізняється підвищеною прохідністю, що дозволяє працювати у складних умовах. Передні вантажі роблять трактор дуже стійким.

Задній диференціал, що блокується, знижує ймовірність пробуксовки на м'яких і слизьких поверхнях. Великий кліренс (295 мм) відмінно захищає робочі механізми від пошкоджень.

Вибір

Xingtai T240 FPK буде оптимальним вибором, що поєднує функціонал, сучасний дизайн та доступну ціну. Модель повністю виправдовує свою ціну та справляється з великою кількістю обладнання.

 

Виробники