Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Порівняння мінітракторів Shifeng 350 L та Shifeng 244

Порівняння мінітракторів Shifeng 350 L та Shifeng 244

Компанія Shifeng регулярно радує фермерів недорогими мінітракторами, які справляються з більшістю завдань у полі, саду і навіть на будівельному майданчику. Сьогодні порівняємо дві прості, але при цьому вдалі моделі – 350 L та 244.

Мотор та начинка

Обидва трактори обладнані найпопулярнішими дизельними двигунами в Україні. Перший оснащений 35-сильним двигуном SF188-2, другий - двигуном SF138-2 з 24 к.с.

Зазначимо, що обидві силові установки доповнені ефективною системою охолодження водяного типу, яка не дає перегріватись машині навіть під час багатогодинної роботи у спекотний літній день. Крім того, вона продовжує робочий ресурс двигунів.

Але дві моделі від Shifeng відрізняються не лише моторами. Виділимо решту технічних нюансів.

 • Привід. Якщо 350 L обладнаний лише двома провідними колесами, то Shifeng 244 – повноцінний повнопривідний мінітрактор, що дозволяє долати йому більше перешкод. Колісна формула 4x4 буде корисна не тільки в полі, але і для пересування по болотистій стежці, ґрунтовці та іншим складним поверхням.
 • Коробка передач. В обох моделях встановлені КПП ремінного типу, але 350 L підтримує трохи менше передач – (2+1)х3 проти (4+1)х2. Незважаючи на це, обидві конструкції добре себе зарекомендували і дозволяють швидко налаштувати швидкісний режим під час роботи.
 • Колеса. Розмір передніх шин у Shifeng 244 трохи більше, ніж у 350 L, але по суті різниці між ними немає, тому що гума другого ширша. До речі, це певною мірою компенсує відсутність повного приводу і підвищує прохідність машини.
 • ВОМ. Молодша модель 244 обладнана простим валом відбору потужності на 540 обертів за хвилину. У свою чергу, Shifeng 350 L оснащений більш продуктивним ВОМом – 720 об/хв. Це дозволяє йому працювати з потужним активним наваженням.

Нарешті, обидві моделі обладнані блокуванням диференціалу та противагами. Це робить їх стійкими та дозволяє впевнено почуватися за кермом.

Дизайн та ергономічність

Зовні трактори Shifeng 350 L і Shifeng 244 досить схожі: фари однаково розташовані, капоти однієї форми, навіть розмальовка деталей ідентична. Безумовно, 35-сильна модель трохи більше за рахунок потужнішої начинки. Але це не робить її громіздкою та незручною: мінітрактор легко маневрує на ділянці та протискується між деревами.

За комфорт у тракторах відповідають такі деталі:

 • зручне м'яке сидіння;
 • яскраві фари;
 • важелі управління,розташовані у безпосередній близькості від оператора;
 • зручне кермо з сигналом;
 • великі дзеркала заднього виду.

А щоб ви завжди були в курсі стану машин, виробник передбачив скромну, але інформативну приладову панель в обох моделях.

То що ж купувати?

Перед покупкою радимо чітко вирішити, де буде задіяний мінітрактор. Також настійно рекомендуємо порадитися з досвідченими фермерами та проконсультуватися з менеджерами магазину. Це якщо у вас немає досвіду придбання такої техніки.

Shifeng 350 L – потужний трактор із продуктивним ВОМ. Та й коштує дешевше. Але 244 модель може похвалитися повнопривідною трансмісією, що робить її маленьким всюдиходом. Крім того, завдяки двигуну меншої потужності, ця машина добре заощаджує паливо.

Загалом обидва мінітрактори дуже гідні. Однак якщо вам не потрібен повний привід, і ви хочете неспішно працювати з потужним навісним обладнанням на великій ділянці, сміливо беріть Shifeng 350 L. А заощаджені гроші можна витратити на додаткові інструменти.

Але якщо хочете отримати економічного повнопривідного малюка, то рекомендуємо взяти й 244 модель. Ще раз нагадуємо, що керувати ним на складних ґрунтах буде легше.

Виробники