Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Вибираємо трактор для маленької ділянки

Якщо ви володієте невеликим господарством та вирощуєте врожай для подальшого продажу, вам потрібна механічна техніка. Трактори дозволяють скоротити тимчасові та фізичні витрати на обробку поля, посів та збирання врожаю. Крім того, машина допоможе доглядати за садом і вести будівництво. 

Вибираємо трактор для маленької ділянки

 

Виділимо кілька моделей мінітракторів, які стануть у нагоді власнику ділянки площею 1-2 гектари.

DW 244 ATM

Повнопривідна машина, оснащена трициліндровим двигуном з потужністю 24 к.с. Трактор виділяють: збільшений моторесурс та відмінні технічні характеристики. Мінітрактор обладнаний електростартером, що полегшує запуск двигуна в холодну пору року. Ще одна перевага DW 244 ATM – великий кліренс (330 мм).

Xingtai XT 220 NEW

Недорога продуктивна модель, що взаємодіє з широким спектром навісного обладнання. Мінітрактор відрізняється сучасним дизайном та досить потужним мотором TY295 з трьома циліндрами. Потужність двигуна становить 22 кінські сили. Машина ідеально підійде для малого господарства. Вона займає трохи місця та чудово економить паливо.

Xingtai T-244 THT

Ще один мінітрактор від Xingtai, але з потужнішим мотором і трохи збільшеними габаритами. Машина оснащена повним приводом, гідропідсилювачем керма та додатковими вантажами, що дає відмінну прохідність та стійкість. Крім того, ГУР помітно полегшує управління трактором.

Jinma JMT 3244 HXN

Мінітрактор Jinma JMT 3244 HXN дорожчий, порівняно з переліченими вище. Але це виправдано функціональністю та стильним зовнішнім виглядом. JMT 3244 HXN - представник найновішої лінійки бренду.

Технічні характеристики трактора Jinma:

  • Двигун. Машина обладнана фірмовим дизелем КМ385ВТ з потужністю 24 л. та водяним охолодженням.
  • Рама. Виробник продовжує оснащувати свою техніку міцними шасі.
     
  • Привід. Колісна формула 4x4 дозволяє легко долати ґрунтовку, невелику яму і болотисту місцевість.

 

За комфорт відповідають: розширене місце посадки оператора та зручне сидіння з регулюванням.

Вибирайте мінітрактор, орієнтуючись на площу ділянки та обсяг роботи. Оптимальним варіантом для базових завдань буде Xingtai XT 220 NEW. Недорогий варіант ефективно впорається з підготовкою поля до сівби, стрижкою газону, перевезенням вантажів та іншими роботами.

 

Виробники