Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Вирощування зерна: основні проблеми фермера

Зерно залишається найрентабельнішою культурою для успішного агробізнесу. Проте останнім часом українські (і не лише) фермери зіштовхнулися з низкою проблем, так чи інакше, пов'язаних із вирощуванням зернових.

Вирощування зерна: основні проблеми фермера

Попереджений значить озброєний? Ну що ж, тоді поспішаємо вас попередити про найпоширеніші фермерські труднощі в 2018 році.

Зміна клімату

Мабуть, неминуча і невиправна проблема сучасного фермера пов'язані з безпосередніми метаморфозами самої природи. Посушливі періоди, що змінюються різкими сезонними погодними перепадами, теплі осені – це згубно впливає на процес вирощування зерна.

Наприклад, багато хто відзначає нестачу вологи в посівний період. Звичайно, його можна компенсувати місцевим зрошенням, але про який прибуток тоді йдеться?

Грибні захворювання

Також велику небезпеку для посівних культур становлять різні захворювання, такі як бура та стеблова іржа, септореоз, борошниста роса, фузаріоз та ін.

У цьому випадку захищати зерно слід перед сівбою: первинна обробка врятує від раннього розвитку захворювання. У вегетативний період стане в нагоді використання фунгіцидів та інсектицидів.

Збільшення господарств

Здавалося б, велике господарство – не проблема, а навпаки – перевага. Однак великі посіви не завжди вдається вчасно та рівномірно обробити, що призводить до зниження врожайності та якості продукту в результаті.

У зв'язку з цим власники невеликих приватних господарств з мінітракторами на озброєнні мають більше шансів розвинути власний агробізнес.

Знаючи «ворога» (проблему) в обличчя, ви зможете ефективно впоратися з усіма труднощами, отримавши в результаті великий урожай, а головне якісне зерно для подальшого використання в харчовій промисловості.


 

Виробники