Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Екскаватори Bobcat

 У більшості сфер діяльності виконання певних робіт дуже трудомістке або в принципі неможливо, якщо відсутня спеціальна техніка. Різні машини дозволяють не просто автоматизувати процеси та знизити витрати працересурсів. Якісні екскаватори Bobcat дозволяють значно підвищити якість, ефективність всіх запланованих робіт, що позитивно позначається і на фінансовій рентабельності.

Бобкет - це виробник із США, який уже кілька десятиліть стабільно розвиває та вдосконалює свій бізнес. На сьогоднішній день під цією торговою маркою здійснюється випуск не лише екскаваторів, а й інших популярних категорій, причому виробничі потужності дозволяють виготовляти сотні тисяч одиниць на рік та успішно їх реалізувати на світовому ринку, зокрема й в Україні.

Застосування та призначення екскаваторів

Така спецтехніка використовується у таких сферах:

 • комунальне господарство;
 • будівництво;
 • сільське господарство;
 • благоустрій територій, ландшафтний дизайн;
 • логістика та складські послуги.

Застосовуючи екскаватор від виробника Бобкет, можна швидко здійснити виїмку грунту у великих обсягах, вирівняти територію. За допомогою такої техніки виконується копання котлованів, траншей, ям. У комунальній сфері екскаватори Бобкет корисні на етапі ремонту, обслуговування, модернізації, монтажу інженерних систем. Вони використовуються при прокладанні магістральних трубопроводів, спорудженні насипів, гідротехнічних споруд. Без використання такої техніки не обходиться жоден процес дорожнього будівництва, включаючи створення залізничного, автомобільного полотна. Крім того, ефективність цієї спецтехніки високо оцінюється у гірничодобувній промисловості, деревообробній.

Асортимент каталогу - види екскаваторів

Всі екскаватори від компанії Bobcat відрізняються потенціалом потужності, що прямо визначає той спектр робіт, для яких підходить конкретна модифікація. Однак не лише це має велике значення. Іноді у пріоритет ставиться тип ходової системи. За цією ознакою класифікують такі види екскаваторів:

 • гусеничні;
 • колісні.

Кожен вид має свої особливості застосування та переваги.

Екскаватор Bobcat колісного типу вирізняється такими особливостями:

 • відмінна мобільність;
 • чудова маневреність;
 • компактні розміри та невелика вага;
 • швидка зміна навісних знарядь, причому такий екскаватор Бобкет агрегатується із широким переліком наважок;
 • невеликий рівень вібрацій та шуму при роботі техніки;
 • дешеве обслуговування та ремонт.

Якщо позначити ті переваги, якими наділені екскаватори від торгової марки Бобкет гусеничного типу, то вони полягають у наступному:

 • вищий потенціал потужності;
 • чудова стійкість на будь-якому типі рельєфу, у тому числі на похилих поверхнях, кут схилу яких досягає 35 градусів;
 • просторова стабільність та відмінна прохідність на бездоріжжі.

Однак для застосування такої техніки необхідно попередньо узгодити її доставку на об'єкт за допомогою іншого транспорту, оскільки переміщення гусеничної техніки містом заборонено законодавчими нормами. Такий тип ходової системи псує асфальтове покриття. До того ж гусеничний екскаватор виробника Bobcat при своїй дуже високій потужності витрачає набагато більше палива, що негативно позначається супутніми витратами на реалізацію проекту. Нерідко застосування такої техніки виявляється фінансово безперспективним, навіть з урахуванням того, що швидкість виконання робіт буде на порядок вищою.

Грамотний вибір за характеристиками

Підбираючи потрібну модель, дуже важливо правильно зорієнтуватися в робочих характеристиках техніки. Насамперед, як зазначено вище, оцінюється потужність. У продажу представлені моделі легкого класу, у яких цей показник може становити 10 л.с. Однак є і дуже високопродуктивні та продуктивні моделі з потужністю понад 350 к.с. Тому під кожен вид робіт потрібний свій варіант. Універсальними є екскаватори на 100-150 к.с., витрати на обслуговування яких і результат роботи мають оптимальне співвідношення.

На окрему увагу заслуговує пристрій системи управління. Вона має бути не тільки максимально функціональною та надійною, а й безпечною. Для досягнення такого результату відомий виробник застосовує різні конструкційні рішення сервоприводи, електроприводи, гідроприводи. Від типу підсилювача фізичного зусилля залежить не тільки ефективність і точність виконання робіт, а й вартість техніки, її обслуговування в довгостроковому періоді.

Не варто забувати, що для можливості тривалих робочих циклів оператору має бути комфортно. Тому кабіна має бути просторою, органи управління — зручними та практичними. Обов'язково у базовій комплектації для всесезонного використання екскаватора встановлюється багатофункціональна система клімат-контролю.

Фільтр
Потужність, к.с.
Вантажопідйомність, кг
Очистити вибір
Виробники