Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Екскаватори Everun

 Постійний розвиток різних сфер діяльності людини викликає необхідність автоматизації різних процесів. Особливо яскраво це проявляється у промисловості, де важливий швидкий та якісний результат, у будівництві та інших суміжних напрямках. Тому в Україні таким високим та стабільним попитом користуються різні види спецтехніки. Асортимент її представлений дуже солідно. У продажу є продукція різних брендів, якості. Серйозно відрізняється і вартість, за якою пропонується реалізація. Тому спочатку потрібно чітко визначитися з бюджетом та цілями застосування, щоб купівля виправдалася очікуваним результатом застосування, не стала причиною колосальних фінансових втрат та затримки реалізації проектів.

Екскаватори Everun — популярна категорія техніки, адже такі машини призначені для виконання широкого переліку робіт, які складно реалізувати за допомогою фізичної праці людини в стислий термін. Спецтранспорт цього бренду - це продукція китайської компанії, яка вже не один десяток років займається виробництвом машин важкого класу. Якість кожної моделі є стабільно високою, що підтверджується позитивними відгуками користувачів з різних країн. Цінник за рахунок розташування виробничих потужностей завжди в межах доступності, навіть для тих підприємців, у яких дуже середній бюджет на покупку.

Застосування екскаваторів

Екскаватори Еверун — ефективне та раціональне рішення, якщо бізнес ведеться в одній із цих сфер:

 • сільське господарство;
 • комунальне обслуговування територій;
 • послуги ландшафтного дизайну та розробки, планування територій;
 • будівництво;
 • розробка кар'єрів;
 • деревообробка.

Екскаватор Everun здатний швидко виконати виїмку ґрунту, видобуток корисних копалин, вирівняти ділянку, засипати або вирити траншеї та ями під будівництво будівель та споруд різного призначення, укладання труб, демонтувати різні будівельні конструкції. За потреби така техніка задіяна навіть у роботі співробітників МНС.

Базова комплектація більшості моделей – це ківш. Однак екскаватори від виробника Everun відмінно комбінуються з навісним обладнанням цієї торгової марки та інших виробників. У комплексі можна використовувати гідромолоти, відвали, лазерні вимірники висоти, кущорізи.

Вибір екскаватора за каталогом

Екскаватори від китайської компанії Еверун – виключно колісні моделі. Тому відразу завдання спрощується. Однак є низка важливих характеристик, яким потрібно приділити увагу у процесі вибору:

 • Потужність. Саме від цього показника залежить обсяг та складність робіт, які можна буде виконувати, застосовуючи ту чи іншу модель. Для комерційних цілей із різноплановими проектами невеликих масштабів раціонально купити екскаватор бренду Everun з параметрами від 10 до 35 к.с. Однак за потреби є можливість замовити і більш продуктивну, ефективну в масштабних та важких роботах техніку. Двигуни у цій спецтехніці відрізняються високою надійністю та витривалістю, оскільки вони виробляються відомою компанією. Для захисту від перегріву застосовується примусова система охолодження рідини. Воно дозволяє досить довго виконувати роботи без перерв.
 • Тип ковша та його характеристики. Екскаватор Еверун може наділятись різною вантажопідйомністю. Цей фактор варто враховувати, узгоджуючи з тим типом ґрунту, на якому доведеться робіт, або з тими вантажами, які потрібно переміщати. Мінімальне значення компактних екскаваторів - 0,1 т. Пристрій ковша, його форма, об'єм мають значення, адже це безпосередньо впливає на швидкість роботи, ефективність та можливість роботи з різними ґрунтами.

Екскаватор Еверун у різних версіях має різні показники вильоту стріли, підйому. Відрізняється пристроєм та система управління. Найбільш зручними є екскаватори, в яких механічна дія посилюється за рахунок гідравлічного або електричного приводу. Такі ж елементи використовуються у рульовому управлінні, системі гальм.

Екскаватори цього бренду наділені гарним запасом витривалості та міцності. Однак має принципово важливе значення та комфорт, безпека оператора. Тому кабіна механіка має бути просторою, мати вбудовану систему клімат-контролю. Всі органи управління в техніці цього виробника створюються згідно з актуальними принципами ергономіки, що виключає швидку втому оператора навіть за дуже тривалих і безперервних циклів роботи.

Фінансова рентабельність оцінюється також з погляду витрати палива та обслуговування. До техніки китайського виробника без проблем можна знайти у вільному продажу всі необхідні комплектуючі, причому за доступною ціною. Тому проблем із сервісним обслуговуванням або ремонтом протягом усього терміну експлуатації не виникатиме, якщо перевага буде віддана екскаваторам саме цього бренду.

Фільтр
Потужність, к.с.
Вантажопідйомність, кг
Очистити вибір
Виробники