Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Екскаватори Changlin

 Розвиток різних видів промисловості та економічних секторів сьогодні практично неможливий без використання спеціальних машин. Така техніка, як екскаватори, має особливе призначення. Її застосування дозволяє в рази підвищити ефективність та якість виконання широкого спектру робіт. Однак це можливо лише за умови, що грамотно зроблено вибір відповідної моделі.

Екскаватори Чанглінг однозначно варто розглянути як гідний варіант, якщо пріоритетом ставляться такі критерії, як надійність, довговічність техніки, її оптимальна функціональність і безпека. Фахівці цієї компанії регулярно здійснюють технічні прориви, впроваджуючи інноваційні рішення, що дозволяє в рази підвищити не лише рентабельність кожної окремої моделі, а й ефективність застосування у різних видах робіт.

Продаж такої техніки здійснюється в офіційних дилерів на умовах довгострокової гарантії. За необхідності є можливість заощадити бюджет і підібрати техніку в технічно бездоганному стані. Деякі постачальники надають послуги кредитування та доставки по містах. Все це забезпечує певну зручність покупки. Приємною є ціна, за якою пропонуються різні моделі від цього відомого китайського виробника з відмінною репутацією.

Сфери застосування екскаваторів

Екскаватори Changlin – техніка, яка може бути задіяна у різних напрямках. Однак найчастіше її використовують у наступних сферах:

 • будівництво;
 • комунальне та сільське господарство;
 • гірничодобувна промисловість;
 • деревообробка;
 • планування та благоустрій територій, ландшафтний дизайн.

Екскаватор Changlin, залежно від конкретних характеристик та комплектації, підходить для застосування працівниками служб МНС.

За допомогою екскаватора можна вирити ями, траншеї на нульовому циклі житлового чи цивільного будівництва, укладання магістральних трубопроводів, змінити планування території, виконати демонтаж різних будівельних конструкцій.

У базовій комплектації передбачається наявність ковша. Однак насправді екскаватори можна оснащувати й іншим навісним обладнанням - кущорізами, гідромолотами, відвалами, лазерними вимірниками висоти.

Асортимент каталогу та вибір екскаватора за характеристиками

Екскаватор Чанглінг, представлені у продажу, мають варіативні характеристики. Тому важливо розуміти, на що звертати увагу, щоб машина відповідала вимогам користувача та умов експлуатації, справлялася з покладеними на неї завданнями.

Найбільш важливі параметри, на які орієнтуються, коли відбувається вибір екскаватора:

 • Потужність. Екскаватори китайського виробника Changlin мають відмінний запас потужності, що забезпечує дизельними силовими агрегатами. Оптимальне значення - 100-110 к.с., проте вибір здійснюється суб'єктивно під конкретні цілі застосування. У техніці цього бренду використовуються якісні та надійні мотори CUММINS, що забезпечує тривалий період експлуатації та витривалість. Щоб виключити ризик перегріву та наділити техніку здатністю працювати в безперервному режимі тривалий час, завжди використовується система охолодження рідини з примусовим принципом дії.
 • Кількість ковшів, характеристики. Головний критерій, за яким визначається екскаватор торгової марки Changlin – це його форма та обсяг. Залежно від ємності варіюється і продуктивність виконання робіт, що потрібно враховувати при доборі техніки під реалізацію проектів різного масштабу. Форма визначає тип вантажів та ґрунтів, з якими можлива робота. Одні моделі можуть задіятися навіть у розробці кар'єрів зі скельними породами, інші підійдуть лише для роботи на сипучих ґрунтах. На окрему увагу заслуговує такий показник, як глибина закладення робочого органу. Це значення також визначає швидкість виконання всього обсягу робіт. Висота вильоту також має значення. Комбінація характеристик має бути оптимальною для точних завдань.
 • Тип ходової системи та трансмісії. В асортименті китайського бренду представлені переважно колісні моделі. Екскаватори торгової марки Чанглінг мають стійкі та широкі колеса, за рахунок чого виключається перевага при роботі на граничному навантаженні, перекидання, а також забезпечується хороша маневреність та прохідність на різному типі покриття – відкритий сипучий ґрунт, хиткі та заболочені ґрунти, асфальтове покриття.

Екскаватор китайського виробництва Чанглінг - оптимальний вибір, щоб не переплачувати і отримати у своє розпорядження справді надійну і витривалу техніку, яка не потребує серйозних грошових вкладень у ремонт протягом кількох років.

Фільтр
Потужність, к.с.
Вантажопідйомність, кг
Очистити вибір
Виробники