Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Фронтальні навантажувачі Bobcat

 Спеціальна техніка - машини різного класу важкості, які застосовуються у різних напрямках промисловості. Один із світових лідерів виробництва такої техніки всіх видів та класів — американська компанія Bobcat. Масштабування бізнесу цією компанією здійснюється вже понад 60 років. На сьогоднішній день продаж здійснюється у всі країни світу сотнями тисяч одиниць щорічно. Обсяги виробництва регулярно збільшуються, оскільки відкриваються нові майданчики, сервісні центри обслуговування та роботи з клієнтами. Відповідно, попит на навантажувачі від компанії Bobcat, як і на всі інші види спецтехніки цього бренду, незмінно високий. Не виняток — Україна, де різні сектори економіки розвиваються дуже динамічно, що потребує відповідних технічних рішень.

Застосування фронтальних навантажувачів

Фронтальні навантажувачі Bobcat – машини з універсальними характеристиками. Їх доцільно купити для виконання різнопланових робіт у наступних сферах діяльності:

 • сільське та комунальне господарство - застосовується така техніка для обробки ґрунту, виїмки, перевезення, рекультивації, для очищення територій у будь-яку пору року;
 • різні напрями будівництва - цивільний, промисловий, залізничний, автодорожній, у цьому випадку використовуються навантажувачі Bobcat для перевезення будматеріалів, демонтажу конструкцій, виконання робіт на нульовому циклі земельних робіт;
 • тваринництво - така техніка ефективна для автоматизації процесів роздачі кормів тваринам, прибирання приміщень;
 • деревообробка - у цьому секторі промисловості фронтальний навантажувач Бобкет є незамінною універсальною технікою, за допомогою якої здійснюється перевезення пиломатеріалів, колод, їх складування на палети;
 • гірничодобувна сфера - за допомогою фронтальних навантажувачів здійснюється розробка кар'єрів, видобуток сипких, твердих корисних копалин, є можливість виробляти скельні породи.

Фронтальні навантажувачі від відомого виробника з Америки Bobcat – вибір тих, хто цінує надійність та бездоганну якість складання техніки, що забезпечує її тривалий термін експлуатації.

Переваги американських навантажувачів

Замовити фронтальний навантажувач дійсно надійного виробника із США Бобкет однозначно коштує через такі переваги:

 • висока надійність конструкцій за рахунок застосування лише якісних та міцних матеріалів в основі кожного вузла, системи;
 • відмінні показники витривалості та довговічності;
 • чудові гарантії якості від виробника;
 • функціональність;
 • хороша прохідність та маневреність;
 • комфорт та зручність управління технікою.

Інженери компанії регулярно відстежують тенденції та відгуки користувачів, впроваджують унікальні технічні рішення, завдяки чому їм вдається ще більше покращити продуктивність, рентабельність, ефективність кожної версії. При цьому вартість завжди залишається адекватною та повністю відповідає заявленій якості спецтранспорту.

Вибір фронтального навантажувача за характеристиками

Щоб навантажувач Бобкет повністю справлявся з покладеними на нього завданнями, необхідно правильно визначитися з відповідним комплексом характеристики та розібратися у пристрої різних моделей. Пріоритетними параметрами для вибору є:

 • Тип та характеристики двигуна. Кожен сучасний навантажувач від компанії Бобкет має у своїй основі потужний та витривалий дизельний двигун. Для підвищення надійності та продовження терміну експлуатації в умовах інтенсивних навантажень, а також щоб унеможливити передчасний вихід з ладу через перегрівання, ДВЗ оснащується примусовою рідинною системою охолодження. Запас потужності варіюється від 50 л. Тому можна підібрати оптимальну модель під невеликі комерційні проекти або комунального призначення, а також промислові фронтальні провантажувачі.
 • Пристрій та тип ходової системи. Навіть високопотужні фронтальні навантажувачі із солідною масою оснащуються колесами, що зручніше з погляду мобільності самої техніки. Залежно від призначення, є можливість підібрати спецтранспорт із пневматичними колесами, які забезпечують хорошу амортизацію та стійкість на нестабільних ґрунтах, нерівномірному рельєфі. Також у продажу є версії з цільнолитими колесами — таку техніку доцільно задіяти на ділянках, де потенційні ризики пошкодження коліс набагато вищі. Всі фронтальні навантажувачі від Бобкет - це повнопривідні машини з відмінними властивостями маневреності і прохідності. Радіус розвороту дозволяє використовувати їх навіть за умов обмеженого простору.
 • Вантажопідйомність та інші характеристики навісного обладнання. Стандартно у базовій комплектації до фронтального навантажувача йде ківш. Він може мати різну ємність, форму, що визначає призначення. За критерієм вантажопідйомності можна підібрати навантажувач від 0,5 т до 6 т і з вищими показниками.

Якісна техніка цього виробника коштує тих грошей, які доведеться викласти за її придбання. Мінімальна необхідність в обслуговуванні, рідкісні випадки виходу з ладу, що спричиняють дорогий ремонт — запоруку безперебійної та прибуткової роботи підприємства, для якого купується такий навантажувач.

Фільтр
Потужність, к.с.
Вантажопідйомність, кг
Тип навантажувача
Очистити вибір
Виробники