Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Навантажувачі фронтальні Hyundai

 Південнокорейський бренд більш як півстоліття веде свою діяльність, результатом якої стала неймовірно висока затребуваність всієї лінійки продукції в різних країнах світу. У тому числі популярними є і навантажувачі Hyundai в Україні, всі переваги яких вже давно оцінили власники різних компаній, незалежно від сфери діяльності.

Фронтальні навантажувачі Hyundai - універсальна техніка, яка має відмінну функціональність. Одна така машина здатна виконувати опції автогрейдера, бульдозера, екскаватора, і її застосування виявляється більш рентабельним у багатьох проектах, ніж використання окремих видів техніки більш вузького призначення.

Південнокорейські навантажувачі

Так як виробник Хендай здійснює випуск спецтехніки різних класів тяжкості, машини можуть задіятися в різних сферах:

 • сільське господарство;
 • комунальне господарство;
 • будівництво;
 • логістика та вантажоперевезення;
 • обслуговування залізничних поїздів, доріг;
 • будівництво гідротехнічних споруд;
 • розробка кар'єрів;
 • благоустрій територій;
 • деревообробна промисловість;
 • тваринництво.

Залежно від конкретних характеристик, застосовувати фронтальний навантажувач Хюндай можна для захоплення, переміщення, підйому ґрунту, вантажів, матеріалів різної конфігурації, структури, призначення.

Особливості влаштування різних систем навантажувачів

Фронтальні навантажувачі від торгової марки Hyundai - це відмінний вибір для тих, хто цінує надійність, витривалість у спецтехніці, планує активно використовувати її для різних завдань і хоче придбати модель за адекватною ціною.

Залежно від цілей покупки, можна вибрати навантажувачі від компанії Hyundai з наступними характеристиками:

 • Потужність. Цей показник визначається робочими параметрами силового агрегату. У каталозі представлені потужні моделі, значення яких від 220 до 350 л. Це означає, що така спецтехніка ідеально підходить для експлуатації в інтенсивному режимі з важкими вантажами. Щоб забезпечити в таких умовах витривалість та надійність двигуна, використовуються 4- та 6-циліндрові дизельні версії відомих брендів, які оснащуються примусовою системою рідинного охолодження.
 • Вантажопідйомність. Представлені у продажу навантажувачі від бренду Хендай наділені дуже солідними показниками вантажопідйомності в діапазоні 6-12 т. Це дозволяє застосовувати їх у масштабних проектах, промислових та комерційних цілях. Головне - правильно визначитися з формою та ємністю ковша, а також додатковим комплектом навісного обладнання, яке потенційно можна задіяти у різних видах робіт. Висота підйому навісного обладнання варіюється від 3 до 8 м.
 • Ходова система. Незважаючи на солідний запас потужності, фронтальний навантажувач від Хюндай оснащується колісною базою. Залежно від моделі колеса використовуються цільнолитого або пневматичного типу. У першому випадку значно знижуються ризики пошкодження шин під час роботи на забруднених територіях, будівельних об'єктах. У другому — підвищується маневреність та прохідність при роботі на складному рельєфі та нестабільних сипучих ґрунтах, забезпечується стійкість техніки. Всі моделі мають повний привід, що полегшує здійснення різних маневрів та спрощує роботу оператора. Відмінна прохідність досягається за рахунок великого дорожнього просвіту — від 450 мм. Радіус розвороту більшості моделей забезпечує безпроблемне застосування в будь-яких умовах, навіть за обмеженого простору.
 • Влаштування рами. Вибираючи навантажувач Хюндай, необхідно уважно ознайомитись з тим, який пристрій має рама. Якщо це жорстка конструкція, вона забезпечує більш високу безпеку при роботі з важкими вантажами. Шарнірно-зчленовані моделі відрізняються кращою маневреністю та простотою роботи в умовах обмеженого простору.

Кожен навантажувач Хюндай має зручне робоче місце оператора. Для зручності керування технікою підйомні системи та органи керування оснащуються гідравлікою. Для плавного регулювання швидкості переміщення призначена багатопозиційна коробка з реверсним ходом. Сама кабіна - простора, включає в своє оснащення систему клімат-контролю, завдяки чому техніка підходить для експлуатації за будь-яких погодних умов всесезонно.

Підбираючи постачальника, у якого зручніше та вигідніше замовити фронтальний навантажувач перевіреного виробника, обов'язково потрібно уточнити умови доставки, доступної опції кредитування. Перевірці підлягає не лише технічний стан навантажувача, а й юридична документація до нього, зокрема, правильно повинна бути оформлена гарантія на техніку, щоб виключити перевитрату у фінансуванні на обслуговування та ремонт.

Фільтр
Потужність, к.с.
Вантажопідйомність, кг
Тип навантажувача
Очистити вибір
Виробники