Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Навантажувачі фронтальні Shantui

 Ефективність будь-якого бізнесу та розвитку промисловості безпосередньо залежить від комплекту техніки, яка є в наявності. Автоматизація більшості процесів дозволяє швидко підвищувати фінансову рентабельність будь-якого проекту, економити трудоресурси, якісніше виконувати необхідні роботи, знизити ризики, які потенційно передбачаються з погляду безпеки, особливо під час роботи з важкими вантажами, масштабними конструкціями.

В Україні асортимент спеціальної техніки представлений дуже широко та різноманітно. Є машини вузького призначення, а є широкопрофільні та універсальні навантажувачі китайського виробника Shantui. Ця компанія спочатку наголошувала на виробництві бульдозерів. За понад піввіковий період розвитку доповнила каталог та іншими видами. У тому числі на сьогоднішній день здійснюється випуск фронтальних навантажувачів, автогрейдерів, трубоукладачів, компакторів, гусеничних кранів, вібраційних ковзанок тощо. Вся продукція цього бренду має стабільно високий попит у 130 країнах світу. Щорічні масштаби виробництва оцінюються сотнями тисяч одиниць, які успішно реалізуються, частково саме в Україні.

Переваги техніки Шантуй

Фронтальні навантажувачі Shantui цінуються користувачами за такі переваги:

 • грамотно реалізовані інженерні рішення;
 • надійність та витривалість кожного вузла, системи, деталі;
 • відмінні показники потужності, що повністю відповідають заявленим в інструкції значенням;
 • практичність та простота обслуговування - всі запчастини доступні в Україні за вигідною ціною, що спрощує виконання сервісного регулярного ТО та ремонту;
 • довговічність;
 • функціональність.

На окрему увагу заслуговує той факт, що навантажувачі Шантуй пропонуються за вигіднішою ціною, ніж аналогічні моделі від європейських брендів. При цьому якість складання та функціональність нічим не поступається, а в деяких моделях на порядок вища, ніж навіть у найвідоміших і добре розрекламованих компаній.

Призначення та застосування фронтальних навантажувачів

Фронтальні навантажувачі Shantui виділяються універсальністю за рахунок оптимального поєднання робочих характеристик та надійності конструкції. Вони можуть задіятися в:

 • сільське господарство на різних етапах обробки земельних ділянок;
 • комунальному господарстві - для очищення та прибирання територій громадського, комерційного призначення від сміття, снігу, льоду;
 • гірничодобувної промисловості - розробки кар'єрів з видобутком корисних копалин, гравію, щебеню, скельних порід;
 • деревообробної промисловості - навантажувачі від торгової марки Шантуй чудово справляються з перевезенням колод, пиломатеріалів, палет;
 • будівництві — дорожньому, залізничному, гідротехнічному, задіяти таку техніку можна для прокладання магістральних трубопроводів, перевезення різних будівельних матеріалів, розчищення території, копання та засипання ям, траншей, котлованів, демонтаж конструкцій різного призначення.

Фронтальні навантажувачі Шантуй, за відгуками, мають дійсно довговічні та надійні системи, довго не виникає необхідність змінювати навісне обладнання, навіть за дуже інтенсивного режиму експлуатації.

Грамотний вибір фронтального навантажувача

Фронтальні навантажувачі Шантуй створюються інженерами з максимальним запасом надійності та міцності. Сучасні моделі мають такі особливості:

 • Дизельний двигун, потужність якого варіюється до 240 л. Стабільність забезпечується багатоциліндровим пристроєм (4, 6), 4-тактним принципом дії. Велика витривалість без просідання в потенціалі потужності досягається за рахунок примусової рідинної системи охолодження ДВЗ.
 • Ходова система. Колісні навантажувачі Shantui відрізняються чудовою стійкістю, незалежно від типу ґрунту та рельєфу ділянки, на якій застосовується спецтехніка. Це повне приводом, гарною шириною коліс, потужним протектором на них. Для поліпшення ходових якостей передбачений високий кліренс, різні типи коліс (ціліснолиті або пневматичні).
 • Вантажопідйомність. У продажу представлені версії з оптимальним показником 2-6 т. Однак, за необхідності, є можливість підібрати модель до 12 т вантажопідйомності, що буде раціонально при необхідності виконання важких і технічних складних робіт. Оптимальна функціональність досягається за рахунок варіативної висоти підйому в діапазоні 3-8 метрів.
 • Трансмісія. Щоб забезпечити маневреність спецтехніки та комфорт керування оператором, застосовується багатопозиційна коробка передач з реверсними позиціями. Швидко змінити просторове становище та напрямок руху техніки — не проблема.

Китайські фронтальні навантажувачі бренду Шантуй високо оцінюються за критерієм забезпечення комфорту оператору. Виробник приділяє цьому аспекту окрему увагу, застосовуючи нові рішення, збільшуючи простір усередині кабіни, застосовуючи принципи ергономіки щодо розміру і форми важелів управління. Для того, щоб забезпечити можливість всесезонного використання навантажувача за будь-яких погодних умов, призначена багатофункціональна система клімат-контролю в базовій комплектації.

Фільтр
Потужність, к.с.
Вантажопідйомність, кг
Тип навантажувача
Очистити вибір
Виробники