Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Інверторні генератори Champion

5 936.30грн
Товар зі знижкою
25 996.90грн 20 060.60грн
1 842.30грн
Товар зі знижкою
48 718.60грн 46 876.30грн
11 463.20грн
Товар зі знижкою
34 389.60грн 22 926.40грн
 • 5 936.30грн
  Товар зі знижкою
  до порівняння у порівнянні
  • Кількість фаз: Однофазний
  • АВР: Немає
  • Резервна потужність (кВт): 1-5 кВт
  • Тип запуску: Ручний
 • 11 463.20грн
  Товар зі знижкою
  до порівняння у порівнянні
  • Кількість фаз: Однофазний
  • АВР: Немає
  • Резервна потужність (кВт): 1-5 кВт
  • Тип запуску: Ручний

 Інверторні генератори Champion: сучасний генератор електрики

Цього року багато видів техніки розкуповувалося за кілька днів. Однією із таких став інверторний генератор Champion. Компактний, у вигляді невеликої валізки, апарат автоматично регулює напругу в мережі та видає задану кількість електрики, для підключених побутових та професійних приладів. Інтернет-магазин Агротехніка представляє вашій увазі великий вибір інверторів, бензинових та дизельних генераторів різної потужності.

Чим відрізняється інверторний генератор?

Інвертори є компактними установками, які видають змінний струм з відповідними параметрами напруги. Показники напруги не статичні та його можна регулювати. Всі подібні генератори захищені від перепадів та збоїв у електричній мережі. Часто інверторні генератори від Champion та інших виробників називають цифровими, тому що їх комплектують електронною мікросхемою, яка контролює та керує всіма робочими вузлами обладнання. Основні відмінності інверторів від традиційних бензинових електропристроїв полягають у розумному управлінні, автоматичному регулюванні напруги в мережі, невеликій вазі конструкції, практично безшумній роботі. Розглянемо докладніше із чим це пов'язано:
 1. Розумне керування. Інверторний генератор Чемпіон оснащується електронною мікросхемою з контролерами перетворення електроенергії, що виробляється під час роботи бензинового двигуна. Завдяки цьому на виході ми отримуємо чистий струм і напругу, що підходить для конкретних умов експлуатації.
 2. Автоматичне регулювання напруги. Інверторний генератор Чемпіон укомплектований системою АВР, яка регулює вхідну напругу до необхідного показника.
 3. Компактні розміри та низька вага конструкції. Так як для активної роботи двигуна в інверторах немає необхідності в потужному охолодженні, яке додає маси конструкції, то вони важать у кілька разів менше, ніж традиційні види генераторів.
 4. Безшумна робота. Цей аспект став можливим завдяки шумопереважному корпусу, який комплектується інверторним генератором від американського виробника Champion.

Про компанію Champion

Американська компанія Champion вже давно на ринку електротехніки посідає стійку позицію. Її продукція відрізняється надійністю, високою технологічністю, компактністю та оптимальним співвідношенням ціни та якості. У каталозі компанії є дизельні та бензинові генераторні установки, електропили та інші прилади. Виробник не стоїть на місці та постійно доповнює асортимент, удосконалює вже вироблені моделі та працює над підвищенням якості та функціональності агрегатів. Цінова політика компанії є досить лояльною.

Інверторні генератори Champion: модельний ряд

В асортименті виробника представлений ряд інверторних генераторів Champion із потужністю від 1 до 15 кВт. Вони відрізняються конструкцією, способом запуску та комплектацією. Розглянемо докладніше особливості інверторного генератора.
 • Потужність. На сьогоднішній день можна придбати інверторні генератори Champion потужністю від 1 до 10 кВт.
 • Тип запуску. Устаткування може запускатися за допомогою ручного стартера, електростартера та дистанційного пульта.
 • Тип палива. Виробник пропонує як традиційні бензинові моделі, так і комбіновані на бензині та газі.
 • Паливний бак. Місткість паливного бака варіюється від 4 до 11 літрів.
 • Фаза. Більшість моделей призначені для однофазної мережі напруги.
 • Маса конструкції. Вага техніки варіюється від 18 кг і вище, залежно від потужності та інших параметрів.
 • Рівень шуму. Побутові моделі з невеликою потужністю видають максимальний шум 58 дБ.

Переваги генератора інверторного Champion

Інвертори відрізняються масою переваг перед традиційними моделями генераторних установок. Завдяки екологічності та безшумній роботі їх можна застосовувати у квартирі, офісі та інших закритих приміщеннях, встановивши на балкон. Автоматичне регулювання напруги дозволяє використовувати їх для живлення високочутливої техніки для перепадів в мережі, таких як комп'ютери, газові котли, холодильне обладнання, комунікації. Невелика вага та компактні розміри робить їх зручними для транспортування. Тому обладнання часто беруть на виїзні заходи, туристичні походи, кемпінг.

Інтернет-магазин генераторів в Україні.

Агротехніка пропонує широкий асортимент бензинових та дизельних генераторів від провідних виробників з усього світу. У нас можна купити побутові, професійні та промислові установки для видачі електрики як резервне або постійне джерело. Інверторний генератор від Champion представлений широким модельним рядом, що відрізняється за потужністю, розмірами та комплектацією. Замовити будь-яку модель можна на сайті. Доставимо додому по всій Україні. Є можливість покупки у кредит чи розстрочку.
Фільтр
Резервна потужність (кВт)
Тип запуску
Ціна
 •  —  грн
Очистити вибір
Виробники