Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Інверторні генератори MSW

5 953.70грн
Товар зі знижкою
26 073.10грн 20 119.40грн
1 847.70грн
Товар зі знижкою
48 861.40грн 47 013.70грн
11 496.80грн
Товар зі знижкою
34 490.40грн 22 993.60грн
 • 3 079.50грн
  Товар зі знижкою
  до порівняння у порівнянні
  • Кількість фаз: Однофазний
  • АВР: Немає
  • Резервна потужність (кВт): 1-5 кВт
  • Тип запуску: Ручний

 Інверторні генератори MSW: застосування та переваги

Інверторний генератор є зовні невеликою валізкою, при цьому виконує роль перетворювача енергії від бензинового двигуна в електрику, регулює вхідну напругу до необхідного показника і запобігає ризику поломки дорогої техніки. Інтернет-магазин Агротехніка пропонує різноманітність моделей інверторних генераторів MSW за доступними цінами. Доставка по всій Україні.

Технічні особливості та переваги інверторного генератора від MSW

Інвертор – електричне обладнання із вбудованою мікросхемою керування. Розумний агрегат виконує перетворення енергії двічі, видаючи в результаті чисту синусоїду. Саме завдяки стабільній подачі чистого змінного струму без стрибків та перепадів інверторний генератор від MSW застосовується в офісах та інших приміщеннях із високочутливою технікою. Автоматичний регулятор напруги в швидкий термін регулює вхідний струм до оптимального показника.
Однією з вагомих переваг інверторних генераторів від MSW є їхня компактність і неймовірно низька вага. Це дозволяє перевозити обладнання будь-куди і коли завгодно. Мобільність техніки особливо актуальна для виїзних заходів, туристичних походів, кемпінгу, будівельних майданчиків, торгових кіосків, де готуватимуться їжа та напої.
Екологічність та економне споживання палива також важливі особливості інверторів. Завдяки особливій конструкції та вбудованій мікросхемі управління, стало можливо менше споживати палива та мінімізувати викиди в навколишній простір. Також не варто забувати про безшумну роботу техніки. Порівняно з традиційними моделями, інверторний генератор MSW працює зі звуком максимально 58 дБ. Це мінімальний показник для такого обладнання.
 
Технічні інверторні генератори MSW відрізняються такими характеристиками:
 • Потужність. Як правило, компактні моделі обладнані одноциліндровими двигунами потужністю від 1 до 10 кВт. Охолодження силової установки повітряне.
 • Паливна система. Більшість інверторів працює на бензині та газі. Це дозволяє суттєво економити на споживанні палива.
 • Зовнішній вигляд. Інвертори представлені в двох конструктивних варіаціях: невелика валізка з ручкою, маленький візок з коліщатками. У першому варіанті це малопотужні моделі, які можна переносити вручну. Другий варіант представлений збільшеною потужністю і відповідно масою, тому їх зручніше транспортуватиме територією як візок.
 • Комплектація. У комплектацію можуть входити регулятори напруги, кілька видів розеток, захисту від коротких замикань, захисту від займання.

Застосування інверторів

Дану техніку активно застосовують як резервне джерело електрики в квартирах, приватних будинках, на дачах, в офісах, для будівельних приладів, на виїзних заходах, у туристичних походах та на кемпінгу, на полюванні та риболовлі.

Інтернет-магазин генераторів Агротехніка

У нашому каталозі представлені кілька сотень бензинових та дизельних генераторів потужністю від 1 до 50 кВт. Зручний пошук допоможе підібрати відповідну модель під ваші запити та бюджет. Наші консультанти завжди допоможуть із вибором. Оплата можлива готівкою, банківською карткою, у кредит чи розстрочку. Надсилаємо обладнання по всій країні.
Фільтр
Резервна потужність (кВт)
Тип запуску
Очистити вибір
Виробники