Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Інверторні генератори PEZAL

5 936.30грн
Товар зі знижкою
25 996.90грн 20 060.60грн
1 842.30грн
Товар зі знижкою
48 718.60грн 46 876.30грн
11 463.20грн
Товар зі знижкою
34 389.60грн 22 926.40грн
 • 6 386.64грн
  Товар зі знижкою
  до порівняння у порівнянні
  • Кількість фаз: Однофазний
  • АВР: Немає
  • Резервна потужність (кВт): 1-5 кВт
  • Тип запуску: Ручний

 Нещодавно в якості альтернативи обладнанню перевірених європейських брендів з'явилися автономні джерела енергопостачання виробництва Китай. Незважаючи на все ще присутній фактор недовіри у користувачів до продукції, що розробляється в цій країні, багато хто вже встиг оцінити всі переваги покупки. Яскравий приклад — інверторні генератори PEZAL, які мають попит у Києві та Україні. Постачається таке обладнання за більш ніж прийнятною ціною. Якість перевірено часом, а асортимент дозволяє кожному вирішити актуальні завдання з електропостачанням без ризику для здоров'я чи життя користувачів та людей.

Основні робочі характеристики генераторів

Насамперед варто зрозуміти, чому саме покупка інверторних генераторів PEZAL буде раціональнішою. Головні переваги таких моделей - це більш висока якість електрики, що продукується, відмінна стабільність роботи системи. Крім того, такі пристрої, як правило, більш функціональні та прості у застосуванні.
Базові характеристики, на які повинен спиратися кожен, кому потрібне таке обладнання, це:
 • номінал потужності, заявлений виробником;
 • тип системи охолодження; принцип її дії;
 • фазність;
 • спосіб запуску у роботу;
 • принцип встановлення.
Додатково обов'язково розглядається комплектація та принцип дії системи безпеки, адже експлуатація такого обладнання у будь-якому випадку пов'язана з певними ризиками для людей та навколишнього середовища.

Нюанси покупки

Найпростіше розпочати саме з принципу встановлення. Тут є два варіанти – стаціонарні та мобільні моделі. Стаціонарне обладнання зазвичай застосовується на промислових об'єктах, незалежно від того, використовується воно як аварійне джерело живлення або постійного. Мобільні пристрої простіші у використанні, їх можна використовувати і в комерційних, і приватних потребах.
Спосіб запуску системи може бути ручним або електричним. Так як інверторні генератори другого типу обходяться дорожче, варто подумати про раціональність їхнього застосування. Якщо запуски будуть виконуватися рідко, наприклад, пристрій буде використовуватися лише час від часу або протягом 20 годин за один цикл, цілком логічно буде вибрати модель з ручним варіантом.
Потужність та система охолодження – дуже важливі характеристики. Від потужності залежить технічні можливості підключення конкретної кількості споживачів енергії. Тип системи охолодження безпосередньо впливає ефективність і стабільність роботи ДВС. У мобільних пристроях зазвичай застосовують примусову повітряну систему для середнього значення потужності, і природну для обладнання малої потужності. При визначенні саме показника потужності важливо не забувати про технічний запас. Він повинен відповідати 10-15% від сумарної потужності всього обладнання та техніки, які підключатимуться до генератора.
Фільтр
Резервна потужність (кВт)
Тип запуску
Очистити вибір
Виробники