Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Інверторні генератори Lifan

5 936.30грн
Товар зі знижкою
25 996.90грн 20 060.60грн
1 842.30грн
Товар зі знижкою
48 718.60грн 46 876.30грн
11 463.20грн
Товар зі знижкою
34 389.60грн 22 926.40грн

 У різних ситуаціях може виникати потреба придбати інверторні генератори. Сьогодні з цим проблем немає, незалежно від того, потрібно забезпечити безперебійне електропостачання на промисловому об'єкті без підключення до централізованої мережі або досягти оптимально комфортних умов проживання в приватному будинку. На вибір є широкий асортимент моделей з різними характеристиками, комплектацією, вони відрізняються і за ціною.

Продукція відомого китайського бренду Lifan має певний попит у Києві та Україні. Це зумовлено тим, що генератори цього виробника є досить надійним, поставляються на реалізацію більш ніж прийнятною вартістю. Дозволити собі придбати такий пристрій може кожен, хто має таку необхідність.

Різноманітність моделей у каталозі

Інверторні генератори Lifan - це відмінна пропозиція від офіційного дилера в Україні. На вибір пропонуються моделі:
  • промислового, побутового класу;
  • з рідинним та повітряним охолодженням;
  • з різним номіналом потужності;
  • з ручним запуском та електростартом;
  • зі стаціонарною чи мобільною установкою.
Щоб визначитися з тим, купівля яких інверторних генераторів Lifan буде раціональнішою саме у вашому випадку, зверніться до представника нашого магазину. Ви отримаєте комплексну професійну консультацію та вигідні умови для покупки з доставкою до будь-якого міста.

Як правильно визначитися із моделлю?

Якщо прагнете особисто розібратися у всіх нюансах, варто озброїтися всією необхідною інформацією. Так, спочатку краще вирішити, стаціонарний або мобільний потрібен генератор. Моделі другого типу мають великий попит, тому що вони можуть використовуватися в будь-яких умовах, легко пересуваються з місця на місце без додаткових зусиль та інструменту. Під стаціонарні установки зазвичай виділяють спеціальне приміщення, причому воно має бути обладнане відповідним чином. Найчастіше така тактика раціональна на промислових об'єктах із серйозними виробничими обсягами.
Номінал потужності визначається кількістю, типом, потужністю всіх споживачів енергії, які підключатимуться в автономному джерелі живлення. При цьому обов'язково потрібно зробити запас у 10-15%, щоб унеможливити перевантаження системи та її передчасний вихід з ладу.
Визначаючи тип запуску, варто брати до уваги заплановану частоту та тривалість експлуатації. Наприклад, якщо пристрій буде запускатися разово протягом 2-3 годин як резервного джерела постачання при аварійних відключеннях централізованих мереж, не має сенсу переплачувати за електростарт. Якщо це будуть досить часті запуски, а тривалість циклів роботи пристрою варіюється від 2 до 20 годин, то раціонально купити саме генератор інверторного типу з електростартом.
Фільтр
Резервна потужність (кВт)
Тип запуску
Очистити вибір
Виробники